Stránka 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 41

Téma: Jak se stát farmou... ;)

Standardní

- ak sa podari zalozit druhu dedinu urcite tam postav pokladnicu
    - rozsiruj ambasadu na lvl20 (prida to popku )
    - v zbrojnici vylepsuj hlavne utocne jednotky a v kovarni obranne...
    - hrdinovi davaj bonusy len do "utok" a "obrana" (ved bonusy su aj tak bezvyznamne )

Standardní

Zajímavé ale moc lidí kteří se chtějí stát farmou neni...

Hledáte grafický balík? Najdete ho ZDE

Standardní

Fak t dobre tema ale dal by som do skor do pokec a blbosti

Standardní

no len ono to je kruta realita takze sekcia je dobra

Standardní

Ano je to tak. tohle nejsou jen kecy, ale skutečnost.

Jak způsobit salvu smíchu?
    - farma se naštve a řekna svýmu kamarádovi 30 hod. daleko, ať na útočníka pošle útok. a on skutečně pošle
    - myslíte si, že se dá špehovat jen pomocí špehů a slídičů? Omyl! Jsou tu ještě pálky. Farma pošle několik pálek na farmáře, který 3x větší než ona (bez toho, že by jí vůbec začal farmi, protože ona je pod ochranou), aby zjistila kolik má její nepřítel vojáků (počítá s tím, že se jí něco vrátí) a oťukala protivníka. Nenápadnější špehování skutečně neexistuje
    -moje nejoblíbenější hláška: "Nehraju na pop, ale na army!". Tohle píší hlavně lamky, aby nahnaly strach, ale mě to přitahuje jako magnet
    Naposledy upravil Karneol : 17.01.2009 v 00:00

Standardní

Dobre je take zkusit pusobit na "city":
    (Vetsinou zpravy obsahuji 10-100 gramatickych chyb na pet vet)

"A to ti neni blby utocit na slabsiho hrace, kterej jeste chodi do skoly?"

"Jsi srab, kdyz utocis na slabsi, ja taky na slabsi neutocim." (Pisi hlavne farmy, ktere zacaly hrat klidne i par tydnu pred vami)

"Vis, jak dlouho mi to trva, nez si ty suroviny nasetrim, a ty mi je pak vezmes."

"Vzal jsi mi nejaky surky, to je kradez a ja to napisu MH." *zomg*

"Prosim te, ted neutoc, potrebuju si nasetrit na ambasadu, aby me vzali do ali, ja ti pak reknu, kdy zase muzes jo?" *rofl*

Po kratkem hovoru ohledne dohody. Farma: "Hele, dobre, tak se dohodnem, budes utocit jenom v utery a v patek a jenom rano, jo?" Farmar: "Coze? No to lol a co jako za to?" Farma:"Jak co za to, ja myslel, ze se chces dohodnout."

Talking

k prvnimu prispevku: ja osobne ukryt postavim jeden na level jedna jen kvuli surovinam... jinak jsem nikdy ukryt nestavel... a ke spehovani, ja jsem v pokrocilem stadiu hry vetsinou nespehoval, poslal jsem armadu a bylo to
    jinak me dostavaji zpravy: "nechces jit k nam do aliance? budes tam nejlepsi" nebo "neutoc na me, budu ti posilat suroviny"

Standardní

To já když už ten ůkryt mám tak ho dostavím na 10,(když zabírá tu stavební plochu) kdyby někdo nečekaně udeřil at něco zbyde... 1000 od každého není nic moc ale aspon za to postavím nějaký vojáky...

Hledáte grafický balík? Najdete ho ZDE

Standardní

S topu ambasádou bych spíš napsal at si co nejdřív založí alianci. ted na s12 byly první den 3 aliance

Standardní

ja kdyz pak mam ukryt tak ho zborim, nemusim ho stavet na level 10 a nezabira misto

Podobná témata

1. jak se nestát farmou?
    Autor Trávoš v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 01.05.2009, 15:58

Pravidla přispívání