Stránka 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 41

Téma: Jak se stát farmou... ;)

uz zadny server a kdyz, tak jen com-servery :)

Standardní

tak ja taky pridam nejaky ten bod :
    - jde-li na tebe utok od gala a zda se ze u tebe bude nevidane rychle nemej strach to jen posila sveho obchodnika a nejake ty surky protoze ma z tebe strach, takze ho uvitej s nejvice surkama at si nemysli ze si lama, to ze by tak brzy mel blesky je preci blbost dyz ja mam jen falangu/palku/legii...

-jinak je zajimave ze ve vsech clancich o tom jak poznat lamu je ze ma v profilu mec nebo lebku, nechci nic rikat ale ja tam ten mec mam taky a na com8 uz mam tri medaile za top off a jednu za top zlodeje, ale je fakt ze lebka nebo mec v profilu je vzdy muj prvni cil hlavne kdyz ten mec je presne jak ten muj (vcetne mojeho jmena )
    ZMĚNÍME - LI VE SLOVĚ LÁSKA ČTYŘI PÍSMENA A JEDNO VYNECHÁME DOSTANEME SLOVO PIVO
    pokud mate radi SG-1 nebo SGA a jste skepticti k SGU dejte to prosim najevo ze je chceme zpatky hlavne Teylu (ja sem jeji fanda a nwm co proti ni furt nekdo ma)
    je nutne hlasit bug za ktery nemuzu a neudelal nic pro to abych ho mel??? pac to se me ted deje na com8(bez 25% obili ale produkce je s timto bonusem )

Standardní

- Úmyslně dráždíš TOP hráče a hráče s velikou armádou.
    ¿-?

PF 2010

Standardní nej

nejveci lakadlo nato aby navas nekdo zautocil je si napsat do profilu pls neutocte name je to jak lepidlo

Standardní Hrubost

Nejradši mají farmáři ty hráče, co jim ihned po útoku napíšou buď něco ve smyslu "Hej ty zmr**! nech me bejt bo na tebe poslu kamose a ten te upe rozdrti!" nebo "Pls, neutoc na me. Jsem zacatecnik a nemam na to moc casu, chci si jen rozvijet svou vesnicku".

Jsem zastáncem diplomacie, na hodně hráčů to zabírá. Dokonce už jsem takhle získal i několik hodně silných spojenců. No a když to nevyjde u jednoho, tak nezoufat, protože napodruhé si můžete třeba získat kámoše a spolehlivého patrona
    Něco málo ze zkušeností mám, ale že bych si nějak fandil, to ne

Standardní

Jak už bylo psáno, nejlepší obrana je slovo...

mám další důležitý bod:
    -na fóru vyzývej celý server k zničení top aliancí.... (ale nesmíš zapomenou zmínit svůj nick ve hře)
    28% travianerů nejsou popkaři, pokud patříš mezi zbylých 72% dej si to do podpisu
    a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
    ptejte se mě na co chcete já na co chci odpovím...
    můj úplně první server byl úplně první CZ2 (EMP-TSD)

Standardní

přestně tohle dělám na s8 kdo si chce pořádně vydělat tak přiďte ke mě

Standardní

Spolehlive nejlepsi je:
    - po prvnim utoku kohokoli vyhrozovat znicenim od silnejsiho kamarada/aliance, popripade nabouranim se do kompu, ze uz ho ani nezapnete
    - sproste nadavky (znamka nejvyssiho zoufalstvi)
    - protiutok (s jednou falangou, ostepem, pretem...)
    - hlasky typu: "ja to stejne mazu, mas to marny" nebo "na sX mam ucet a tam jsem na desatem miste"
    - po nekolika utocich zprava utocnikovi: "budeme spojenci?"

a uplne nejlepsi:
    - naridte farmarum, kdy maji farmit: "hele neutoc trikrat denne, prijd tak dvakrat tydne jo? ja se taky musim rozvijet a stavet vojsko"

Standardní

Grammator: Hehe, to mi skoro pripomina prvni cz6 aneb odboj proti Hell. Ale je to pravda, vzdycky dopadnete spatne...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

- nezabudni si do profilu napisat suradnice MC ktore si "rezervujes " (to nech ich ini nemusia hladat pracnym klikanim )
    - daj si do profilu hlasku typu: "Pod ochranou ...xy..." (najlepsie je dat si tam viac mien a tento zoznam neaktualizovat ani ked ti hraci zrusia ucet a pod.)

Standardní

dost drsny pridal bych tam jeste aby sie nesnazil vypotrebovat surky

Podobná témata

1. jak se nestát farmou?
    Autor Trávoš v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 01.05.2009, 14:58

Pravidla přispívání