Stránka 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 41

Téma: Jak se stát farmou... ;)

Standardní

JJ, je to vtipny

Ja bych tam dodal: "Neobjevit se vedle me"

Thumbs up

Další body :
    - sklady nechávej plné. Nejlepší je když přetékají a při špehování útočníkem se ukáže např.4000,4000,4000,4000. Pak se už farmářů nikdy nezbavíš
    - jdeš do útoku? Pak třeba správně koordinovat jednotky: 1. katapulty 2.čistící útok 3.katapulty
    -nejlepší útočnou jednotkou je falanga. Pokud každý čle tvé velké alaince pošle aspoň 50 falangů škaqredý farmář padne na kolena (nebo ne? )
    -nejlepší obrannou jednotkou jsou pálkaři, sekerníci nebo imperatoris
    - ať tvoje aliance uzavře co nejvíc spojenectví a všechny si je dá do popisu. Vaši spojenci za vás určitě budou bojovat do posledního dechu (i když já se raději držím tohoto pravidla: kvalita aliance klesá úměrně k tomu, kolik spojenců mají v aliančních popisech. Platí hlavně na začátku serverů )
    - začni se vysmívat hráčům s trojnásobné větší pop i off a piš jim, že jsou zbabělci. Zanedlouho tě zahrnou svou láskou k surovinam.
    - snaž se upoutat co nejvíc pozornosti na fóru. Např tam umístni svůj nick, aby o tobě všichni věděli.
    - ideálním hrdinou je falanga, protože je levný
    - dávej nabídky na tržiště, aby všichni široko daleko věděli, že máš spoustu surovin na rozdávání
    - nejsi popkař, takže na pop kašli! vytrénuj velkou army a pop měj co nejmenší, aby jsi ukázal, jaký jsi borec (jenže co se stane po tom, co příjde jiný borec a army spálí, je jiná písnička )
    -posílej špehy na dobré a TOP hráče. Nejlépe po 1-7.
    - blíží se velký útok. Musíš ho zastavit. Nasaď do obrany všechno co máš !

Standardní

I když jsou možná tyhle přízspěvky vtipné, faktem zůstává, že vycházím z reálných zkušeností . Skoro všechno, co jsem vypsal skutečně farmy dělají, nebo minimálně dělaly. Jedná se o různé chybičky na kterých se nakonec sesype strategie a účet jde záhy dio ztracena a stává se jen pouhou kořistí.

Za nejlepší pikantní situace považuji moment, kdy jsem kdysi hledal army sekerníků, abych jí mohl zničit a dotyčný si jí dal jako podporu na obranu MC. Pak se divil, že jsem tam poslal všechno co jsem měl i přestože ho tam kryly 4 jiné podpory.
    Případně rozpoutání mezialianční války po tom, co se jeden hráč rozhodl, za každou cenu bránit jednu hráčku proti útočníkovi s 3x větší pop, protože to byla žena a on se stavěl jako ochránce žen. Bohužel pro něj se záhy ukázalo, že žena nebyla žena, ale obyčejný kluk a tak měl po ideálech . On samotný skončil jako obyčejná farma a smazal účet....
    Jedna farma, která byla ode mě asi 40 hod. daleko, si začala stavě normální dědinu těsně vedle mého MC plného sekerníků Asi za tím byla snaha uniknout z dosahu nějakého farmáře, ale jak se říká, šel z bláta do louže

napadl mě další bod:
    - zástupce nepotřebuješ. O víkendech jezdi na výlety do přírody a farmáři se zatím rádi o tvé město postarají
    Naposledy upravil Karneol : 07.12.2008 v 04:43

Standardní

hej , stejne si myslim ze kdyz se vyskytnes hned vedle nejakeho profesionala , tak nemas ani kdyby jsi se techle bodu vyvaroval . a jinak nejlepsi farma jsou hraci co hraji travian v knihovne a jsou tak 1x za 2 dny on line a nestavi ukryty :-)

Standardní

Další bod: Do profilu si napiš kolik máš jednotek.
    ¿-?

PF 2010

Standardní

Tak jsem se zasmáli

Standardní

další bod: zeď nestav, stejně nepřidává moc pop
    Končím s travianem. Navždycky.

Standardní

Ja bych to shrnul trosku jinak..

Hrajte vsichni za germany, at je nas vic a at mam kde farmit..
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Standardní

Citace Původně odeslal kamilovnik Zobrazit příspěvek
    hej , stejne si myslim ze kdyz se vyskytnes hned vedle nejakeho profesionala , tak nemas ani kdyby jsi se techle bodu vyvaroval . a jinak nejlepsi farma jsou hraci co hraji travian v knihovne a jsou tak 1x za 2 dny on line a nestavi ukryty :-)
    Kamilovník: podívej, tohle není žádný recept na to, jak se bránit TOP hráčům. Pokud se někdo těm bodům, které se zde psaly vyvaruje, tak spíš nebude dělat ze sebe lamu .to znamená, že nebude dělat směšné a hloupé přehmaty, které jeho zfarmení jen urychlí

Na TOP hráče platí (ale jen někdy!!!) diplomacie. Můžeš jim nabídnout obranné jednotky, popř. šikovně nafouknout bublinu a zastrašit je. Způsobů je nekonečně mnoho, ale na každého hráče platí něco jiného. Jeden chce výpalné, další legionáře, jiný zase živit jednotky apod.
    Ale většinou chtějí TOP hráči jen farmit, takže bojují a pozdějí útočí i na jiné TOP hráče atd. Tedy nepomůže nic než boj.... a hlavně rychost vývoje. Čím máš rychleji dědinu vyvinutou s dobrou armádou, tím méně si na tebe ostatní troufají.ale zase záleží od možností. Travian je jako živý organismus. Hráči se přizpůsobují a jakýkoliv návod platí je omezeně.

Standardní

Další body:
    - Jakmile založíš alianci hned podej žádost o spojenectví všem aliancím v TOP10
    - Co nejrychleji postav rezidenci na lvl 10, abys mohl co nejdříve vytrénovat osadníky

Podobná témata

1. jak se nestát farmou?
    Autor Trávoš v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 01.05.2009, 15:58

Pravidla přispívání