Výsledky hlasování: Líbí se vám Bonifác

Hlasující
93. Nemůžete hlasovat
  • Ano

44 47.31%
  • Ne

33 35.48%
  • Je mi to úplně jedno.

16 17.20%
Stránka 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 68

Téma: Bonifác, ANO/NE

Standardní

Ok, proc ne, ale bud vsichni, nebo nikdo.. Proc bych kuli lamam a farmam me mit nevyhodu vuci nim??:mad:
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Standardní

A proč vsichni?Vy jste ti profesionálové.
    Naposledy upravil Haskyhassan : 04.07.2008 v 18:09
    !Na dotazy používat SZ! !Uznávám pouze sebe, WoW a LoL... jo a ještě Bec!

Standardní

Já např. profesionál jsem a Bonifác se mi líbí.
    Zcela šťasten se necítí nikdo, leda že by byl opilý.
    Život jednotlivce je při celkovém pohledu vlastně vždycky tragédií, ale v podrobnostech má ráz komedie.

Standardní

Já také nejsem začátečník..S travianem jsem sice začal až 16.5.07, ale už se považuji za pokročilého....

Travian už nehraju, ale zkusil jsem registaci na s7, abych to odzkoušel a zdá se mi to dobré.

PS:Moje zpráva byla určena spíš pro ty, kterým Bonifác vadí.

Standardní

A ja profesional nejsem a bonifac se mi nelibi.. co takhle nalajnovat hru az do konce, s tim, ze vylosovasni hraci budou moci stavet DS a dalsi vylosovani hraci jim budou moci posilat suroviny a obranu, pocet presne podle diktatu boniface..:mad:
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Standardní

Citace Původně odeslal haskyhassan Zobrazit příspěvek
    Mimochodem nezdá se vám, že když jste tak zkušení, můžete hrát bez surovin do začátku?
    NIkdo není profesionál.Tak a začátku serveru by sis mohl vybrat Začátečník/Pokročily/Profesionál a podle toho by jsi měl suroviny a u Pokročilého by úkoly byly ale třeba jen 5 a u Profesionála by bylo bez úkolů a jen 250 surovin.

Standardní

Michi: To nejde, protože prostě to je jinak časově náročné a Bonifác trochu zmenšil rozdíly mezi těmi lepšími a horšími a tohle by je zase zvětšilo...

Havela: Profesionál nejsi, ale patří mezi ty lepší, jak pořád říkáš.

Standardní

Citace Původně odeslal havela Zobrazit příspěvek
    A ja profesional nejsem a bonifac se mi nelibi.. co takhle nalajnovat hru az do konce, s tim, ze vylosovasni hraci budou moci stavet DS a dalsi vylosovani hraci jim budou moci posilat suroviny a obranu, pocet presne podle diktatu boniface..:mad:
    Dobrej nápad !

Ne já myslím že se Bonifác prostě poved. Bonifác ti neříká do jaký aliance máš jít, jestli máš stavět útok nebo obranu nebo jestli máš být germán, gal nebo říman. Jenom pomůže začátečníkům v jejich tápání nemilosrdným světem Travianu.
    Zcela šťasten se necítí nikdo, leda že by byl opilý.
    Život jednotlivce je při celkovém pohledu vlastně vždycky tragédií, ale v podrobnostech má ráz komedie.

Cool

Citace Původně odeslal Fëanor Zobrazit příspěvek
    Dobrej nápad !

Ne já myslím že se Bonifác prostě poved. Bonifác ti neříká do jaký aliance máš jít, jestli máš stavět útok nebo obranu nebo jestli máš být germán, gal nebo říman. Jenom pomůže začátečníkům v jejich tápání nemilosrdným světem Travianu.
    přesně tak.myslím že tohle vystihuje všechny ty komenty co říkají že bonifác je na prd atd...jak už jsem se zmiňoval nikde není psáno že MUSÍTE ten úkol dělat.tak ho nedělejte.NEBRZDĚTE SE jak vy říkáte.jinak by byla hloupost dát na začátečníky/pokročilé/profesionály.co když dá profesionál na začátečníka??myslíte že by to všichn idělali spravedlivě.něco že by zto ti profesionálové neměli lepší.tak si vemte profesionála.bude mu to dýl trvat než začátečníkovy ale né o moc protože je to profesionál.a dostane třeba 3x víc surek.na větší armádu na větší sfarmení menšího začátečníka.myslím že bonifác je dobrá věc!!konec tečka křecka.-lolek-

Standardní

Já jsem germán,skoro na každém serveru až na moje začátky kde jsem zkoušel všechny národy a odjazživa jsem zvyklý obilné pole na 3,kasárna pálky a farm.Ale nemám obchodníky ale blbýho bonifáce podle kterýho se musim řídit a nebo mě předběhnou římané pro které je to dobrá pomůcka.Havela to myslel ironicky ale v podstatě je to pravda.Možná je pravda že se dostane do hry víc začátečníků ale ty "profíci" je za týden zfarmí a Bonifác jim pošle jako podporu obrovskou armádu? přijde mi to jako kravina jasné "NE".A ty přitroublíci co řeknou "tak ty úkoly nedělej" tak jsou buď římané které za týden - měsíc zfarmějí ti germáni nebo lepší římané co jedou na armu a nebo prostě ti,co nehráli za germány.Doufám že jsem nikoho nenaštval je to jen názor
    do ****** podpis nevyhovuje pravidlům

Podobná témata

1. bonifác
    Autor grgac v sekci Bugy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 21.01.2010, 18:33
  2. Bonifác
    Autor greywhite v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.05.2009, 18:49
  3. Bonifác
    Autor Adameck v sekci Otázky k T3