Výsledky hlasování: Líbí se vám Bonifác

Hlasující
93. Nemůžete hlasovat
  • Ano

44 47.31%
  • Ne

33 35.48%
  • Je mi to úplně jedno.

16 17.20%
Stránka 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 68

Téma: Bonifác, ANO/NE

Standardní

Citace Původně odeslal Jarďas22 Zobrazit příspěvek
    Ale rozhodne je lepsi udelat 3 obilí na lvl 1 nez 1 na lvl 3
    P.S.ja nedelam ani ukol 5
    Raději ukoncime debatu
    Teď už jó no, když nejsou obchodníci.

Standardní

Zatím ne, ale psal jsem aby jste napsali svůj názor a dále to nerozváděli.
    Řekl bych, že se hádat začínáte.
    !Na dotazy používat SZ! !Uznávám pouze sebe, WoW a LoL... jo a ještě Bec!

Standardní

Citace Původně odeslal haskyhassan Zobrazit příspěvek
    Mám pocit, že hodně lidí by tohle zajímalo. Líbí se vám Bonifác, nebo ne?

PS: Mě se to zdá, jako příjemné spestření hry a rozhodně pomůže nováčkům, takže Ano
    jsem stejného názoru...Jaké je tvoje ICQ?Haskyhassane?

Standardní

Já tedy nevidím žádný náznak hádání, normálně diskutujeme a říkáme své názory.

Standardní

Citace Původně odeslal AVK MISO Zobrazit příspěvek
    proste hned na začiatku by sa malo vyberat aké chceš úkoly-pre začiatočníkov,normal,pre pokročilých a hned potom či by si chcel robit armádu alebo produkciu
    bohužel musím nesouhlasit...pač kdybych si já, jako zkušený hráč vybral úkoly pro experta, tak by tam třeba bylo: rozšiř všechna surovinová pole na úroveň 10...a já bych to měl třeba na trojce...no a tím, že jsem dostal zas nějaký úkol, tak mám zas prácičku na měsíc dopředu a nemůžu se vyvíjet ve vesnici, ani v popce a ani v armádě, protože musím všechny surky vrazit do produkce

Standardní

Citace Původně odeslal K.I.N.G TIME Zobrazit příspěvek
    bohužel musím nesouhlasit...pač kdybych si já, jako zkušený hráč vybral úkoly pro experta, tak by tam třeba bylo: rozšiř všechna surovinová pole na úroveň 10...a já bych to měl třeba na trojce...no a tím, že jsem dostal zas nějaký úkol, tak mám zas prácičku na měsíc dopředu a nemůžu se vyvíjet ve vesnici, ani v popce a ani v armádě, protože musím všechny surky vrazit do produkce
    Myslím, že to myslel tak, že by ty úkoly museli odpovídat fáze hry a né, že by Ti někdo zadal, aby jsi dal všechny pole(či jedno pole od dřeva, hlíny, železa, obilí) na 10, to by byla blbost a trochu delší úkol, nemyslíš?

Standardní

Tak můžeš hrát bez úkolů a máš to, dřív taky neměli obchodníky z domova.

To by bylo nefér, protože začátečníci potom budou plnit tyto úkoly začátečníka a ti, co mají úkoly pro profesionály je sfarměj a je to....

Musí to být vyrovnané....
    Naposledy upravil Haskyhassan : 04.07.2008 v 13:25

Standardní

Citace Původně odeslal novas713 Zobrazit příspěvek
    Já tedy nevidím žádný náznak hádání, normálně diskutujeme a říkáme své názory.
    ano jako fórum j tu kvůli diskuzi nemám pravdu?

Standardní

Fórum tu je kvůli diskuzi, ale já jsem toto téma založil jen, aby každý vyjádřil svůj názor, ne aby se tu diskutovalo. Takhle to ztrácí přehlednost!

Standardní

Citace Původně odeslal novas713 Zobrazit příspěvek
    Myslím, že to myslel tak, že by ty úkoly museli odpovídat fáze hry a né, že by Ti někdo zadal, aby jsi dal všechny pole(či jedno pole od dřeva, hlíny, železa, obilí) na 10, to by byla blbost a trochu delší úkol, nemyslíš?
    no nwm, ale normálně na S7 to tak je...takže nwm...nejlepší by prostě bylo, kdyby to, až bude restart osmičky, kdyby to bylo založené speciálně pro nováčky, takže těsně před restartem by nás Black informoval, že tam budou úkoly, takže by tam spousta zkušených hráčů nešla a šli by tam jen nováčci, kteří by se takhle zdokonalovali...a my zkušení bychom šli někam, kde ty úkoly nejsou...a nebo druhá varianta: úkoly zrušit...

Podobná témata

1. bonifác
    Autor grgac v sekci Bugy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 21.01.2010, 19:33
  2. Bonifác
    Autor greywhite v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.05.2009, 19:49
  3. Bonifác
    Autor Adameck v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2