Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Uhýbání jednotek (bonifác)

Standardní Uhýbání jednotek (bonifác)

Zdravím vás.

Mám takový dotaz. Nikde jsem nenašel nějakou obdobnou otázku, tak jsem si musel založit vlastní téma. Jedná se mi o bonifáce a uhýbání jednotek. Zkoušel jsem samozřejmě hráči sundat katama shromaždiště aby ty jednotky neuhýbaly, když ta funkce vlastně pochází z něj. Nicméně se stejně armáda nedá trefit. Zkoušel jsem i udělat fake útok a nastavit další útok přesně 3 minuty po dopadu fejku a stejně uhnuly. Je možné nějaká rada jak na to nebo to prostě nejde.

Hrál jsem ještě v době bez uhýbání a nedokážu najít fígl jak to udělat. (jde mi třeba o hráče co nehrajou a mají tuto funkci zaplou.

Standardní

Ahoj, jde to trefit jen v případě, kdy on na tvou vesnici pošle útok a ty mu to následně protiútokem po jeho návratu chytíš. Jinak pokaždé jednotky uhnou. Jestli ho chceš těch jednotek zbavit, zkus zničit pole, aby mu to pochcípalo. Jiná možnost není

Standardní

S tim znicenim shromazdiste jsem to taky zkousel a taky to stejne aktivovalo uhyb. Tahle funkce by se mela trochu upravit. Clovek kdyz prijde o shromazdiste, tak nemuze posilat jednotky pryc, tak nevidim duvod proc by melo fungovat uhybani jednotek i po zniceni shromazdiste.

Podobná témata

1. Bonifácův klub - uhýbání jednotek
    Autor Filipse v sekci Bugy
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.04.2013, 11:04
  2. uhýbání jednotek
    Autor ma-tes v sekci Otázky
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 08.04.2011, 17:10
  3. uhýbání jednotek
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 1