Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 18

Téma: #AskTravian - vaše šance dozvědět se více o vaší oblíbené hře

Community Manager Avatar uživatele Black

Standardní #AskTravian - vaše šance dozvědět se více o vaší oblíbené hře

Vážení hráči,

vítejte v prvním vydání #AskTravian. Máte otázky, které byste chtěli položit přímo hernímu centru, tedy lidem, kteří rozhodují, co a jak se bude ve hře dít? Tak to jste na správném místě! Zveme vás k dialogu mezi herním centrem a komunitou!

Jak to funguje?

Od teď do 14. 4. 2017 23:59 můžete do tohoto tématu vložit JEDNU otázku. Pokud uvidíte, že otázku, kterou jste chtěli napsat, už položil někdo jiný, využijte toho a vymyslete nějakou jinou
    Travian team pak dá vaše otázky dohromady a předá je hernímu centru k zodpovězení. Slibujeme vám, že si přečteme všechny vaše otázky. Už vám ale nemůžeme slíbit, že na všechny otázky odpovíme.
    Náš statečný hrdina Mark Atilius vyrazí na dobrodružnou výpravu do centrály Travian Games, unese produktového ředitele, zavře ho do pokladnice a donutí ho odpovědět na otázky. Pokud vše půjde dobře, Mark Atilius by se měl vrátit s videem nebo písemnými odpověďmi ze svého dobrodružství zhruba za měsíc.

Můžete klást otázky o hře, grafice, fungování či historii hry, o národech, nových funkcích, prostě o čemkoli. Nicméně nebudeme odpovídat na základní otázky typu "jak vycvičím jednotky?" nebo diskutovat o banech či stížnostech na Travian Team. Pokud máte takovéto otázky, kontaktujte přímo support.

Těšíme se na vaše otázky!

Váš Travian: Legends Team
    Pride mi ze nekteri umi psat ale neumi cist. ʞɔɐןq
    Nech bota zapnutyho a dockas se...
    "Hrac byl potrestan. 307209 jednotek smazano."
    "Hrac byl potrestan. 74752 jednotek smazano."

Standardní

Tak to by mě zajímalo, proč nedělaj nic proti tomu aby travian přestal hráčsky upadat

Standardní

Bude nějaký server bez zlatek a bonusů, kde vítězí mozek nad zlatkama?

Standardní

Plánuje se někdy nostalgicky udělat sever, který by měl grafiku jako před x lety a bez funkce dnešních hrdinů ?

Standardní

Citace Původně odeslal Snicel Zobrazit příspěvek
    Tak to by mě zajímalo, proč nedělaj nic proti tomu aby travian přestal hráčsky upadat
    To by mě taky zajímalo .o) mluví o tom desítky lidí. Přibývají drobné funkce a ptákovinky, které nejsou samozřejmě na škodu, ale to co chce hooodně lidí (píšu to záměrně, protože na skype chatech o tom fakt mluví dost lidí)
    1) kdy přijde novej národ či národy? Stačí to jen vybalancovat.
    +přidejte třeba možnost hrát za natary a lehce je urpavte. Nebude žádná zed a vybalancuje se to
    +další národ třeba já nevim typicky defařskej. Něco vymyslíte .o)
    2) co s upadajícím počtem hráčů? Na SK serverech skoro nikdo nechce hrát a slováci radši hrajou tady (např.) protože tam je 600 lidí. Už cca 2000-3000 co hraje teď na normálnim serveru neni nic moc...
    Hra je to super, ale asi každý vidí jak upadá.
    PS: zlatky mi nevaděj, když je to rozumně. Plus účet, npc, plus sůrky OK, ale kotlík je vážně prasečina...o)
    PS2:díky za skvělou hru a udělejte prosím něco s úpadkem, nebo to za 5 let už nikdo hrát nebude, protože nebude proti komu...

Standardní

Mám stejnou otázku jako David, co vše můžete udělat pro zatraktivnění travianu a přilákání nových hráčů?

Standardní

Jestli se vam to povede, myslim to obnoveni Travianu, prosim udelejte nam tu radost a nerfnete ty ukryty. Ted je to akorat hra pro nooby. Kazdej ma 7 ukrytu, clovek si o nej rozbije armadu a nez staci neco nakrast zpet, tak ten clovek odlogne. Offari pak maji nejvetsi prijmy prave ze svych poli. Neni to sice otazka, ale jen nevyslysene prani pred upadkem Travianu. Diky.

Standardní

Dobry den

Vic narodu jako David.
    Pridejte 2 hrdinu treba po zalozeni 5 vesnice
    Jinak dobra hra uz ji hraju par let , ale necim to ozivte :-)

Dik Rob

Standardní

Zdravím Vás
    1) jelikož jsem se stal BOHEM serveru 8, ( Astyho serveru 8 ) tak se chci zeptat, šlo by udělat i nějaký trůn pro největšího hráče ?? vyloženě 5 kolonku v top 10, kde by byl jen jeden hráč kterého by si hráči sami zvolili ...
    ( já jsem se zvolil svévolně a již neodporuje nikdo na tom serveru, je to bez šance... kvalita se pozná .. )

2) do travianu za 1 věk klidně investuji i 30 000kč, proto by nebylo zlé kdyby se udělal jeden balíček zlatek třeba kde by bylo 10 000 zlatek v jednom nákupu... za nějakou cenu....

3) přestaňte omezovat hráče ve farmení .. 10 000 útočících míst je málo ...
    top hráči by potřebovali i 20 000 cest v útoku...
    neskutečně nás to omezuje...
    ať jsem za jakýkoliv národ...

4) chtělo by to nové artefakty... s účinkem na celou alianci ... zvýšilo by to aktivitu, útočení a nové taktické možnosti...
    alianční artefakty !!! s tím že by se zvedla i úroveň pokladnice na cca 25 !! neviděl bych v tom žádný problém....

Děkuji

S pozdravem: Asty ( bůh serveru 8, Astyho serveru )

Standardní

Souhlasim s jednou hlavni veci, aby se udelal server čistě jen bez zlatek. Takhle bohužel rozhodují prachy a vůbec to není o schopnosti daných hráčů. Já osobně jsem tomu na začátku věnoval opravdu velke množství času, ale člověka to pak přestane bavit. Úroveň travianu a odliv hráčů by jste možná zastavili tím, kdyby jste na tom pořád nechtěli jen rejžovat. Tohle pro mě neni hra, když si někdo zaplatí úspěch penězma..... Jinak přidání novych narodu hre taky urcite prospeje

Podobná témata

1. Oblíbené světové strany
    Autor imbik v sekci Otázky
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 27.05.2015, 19:35
  2. Oblíbené položky
    Autor Blade v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.12.2007, 13:17
  3. Jak se to dozvím restartu serveru?
    Autor x155 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5