Výsledky hlasování: Chtěli byste, aby byly tyto funkce přidány na nové servery Travianu?

Hlasující
132. Nemůžete hlasovat
  • Oboje (dary na alianční bonusy i výpočet def bodů)

81 61.36%
  • Jen dary na alianční bonus

5 3.79%
  • Jen výpočet def bodů

32 24.24%
  • Ani jedno

14 10.61%
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 12

Téma: Funkce z RoA na normálních serverech?

Standardní Funkce z RoA na normálních serverech?

Alliance_donation.png

Vážení hráči,

mnoho z vás jistě vidělo naše aprílové téma a určitě jste zvědaví, která z těchto novinek vlastně je tím aprílem. Uděláme to ale trochu jinak: v průběhu roku vám postupně prozradíme informace o jednotlivých tématech, protože se chceme vždy v jednu chvíli soustředit na jedno konkrétní téma. Dnes vám prozradíme první věc.

Jsme téměř připraveni k aktivaci systémů darování surovin v alianci a rozdělení def bodů, které znáte ze serverů ve verzi Rise of Alliances, na všechny nové servery běžného typu. Ale než to uděláme, zajímaly by nás vaše názory.

Prosíme vás o hlasování v anketě a o komentáře v tomto tématu s podrobnější zpětnou vazbou. Požádejte o to i své přátele - čím více hráčů zareaguje, tím jednodušší pro nás bude rozhodnutí, jak dále vyvíjet hru a které funkce implementovat.

Váš Travian Team
    Naposledy upravil Black : 05.04.2017 v 23:30
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Informace pro ty, kdo zmiňované funkce neznají:

Citace Původně odeslal Black Zobrazit příspěvek

Alianční bonusy

Hráči mají možnost darovat suroviny v alianci a získat tak určité bonusy, např. větší produkci kulturních bodů, rychlejší výcvik jednotek, bonusy k brnění a bonus ke kapacitě obchodníků.
    Počet surovin, které může hráč darovat, je limitován a resetuje se každý den. Hráč může také utratit zlaté a ztrojnásobit tak svůj dar při zaplacení původního množství surovin. Denní limit nelze zvýšit utracením zlatých.

Výpočet def bodů

Def body jsou obvykle přidělovány majiteli bránící vesnice, a to i v případě, že bránící jednotky jsou od různých hráčů. Toto bylo změněno, takže def body jsou rozděleny mezi všechny obránce na základě počtu obranných jednotek, které bránily vesnici před útokem.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

To přispívání surovinama akorát tak bude podporovat celodenní lu**** a zlatkaře a dost výrazně se prohloubí rozdíl mezi nimi a většinovou skupinou běžných hráčů.
    Def body naproti tomu podpoří soudržnost aliancí

Ale to je jenom můj názor

... hele co je špatnýho na slově l*u*p*i*č*e lol

Standardní

Zdravím,
    napadlo mě že by bylo i dobré dát na forum to, aby bylo vidět kdo z hráčů si příspěvky zobrazil.

Standardní

Na jednu stranu je obojí super, respektive proti bonusům nic nemám, protože je to zase něco navíc. Co se ale těch def bodů týče, tak je to takové kontraproduktivní. Určitě je to super vysněná věc pro každého defaře, to bez debat, ale má to jeden negativní důsledek, čímž je fakt, že defovaní farem je zábavnější a užívanější praktikou než kdy dříve, protože si tak lehce nahoní každý body. Takové defování dokáže na**** nejednoho hráče.
    Možné řešení bych viděl v napsání výjimky, aby se def body defaři připočetly pouze při obraně hráče z vlastní či spojenecké aliance.

Standardní

Já souhlasím s Benosem

Standardní

" Hráč může také utratit zlaté a ztrojnásobit tak svůj dar" tu krasne vidno ako chcu zase len viac zarobit na zlatkach a vobec ich nezaujima aky dopad to bude mat na hru cudujem sa, ze ludia s tym posielanim suriek suhlasia.
    czx12 - Zaserety
    czx14 - zoufalci
    czx15 - SK DAQ
    Radio Jerevan czx16, pesOhnivák czx19, kolotocari skx

Standardní

Novinky se mi líbí. Určitě to zpříjemní hru defařům a půjde vidět jejich odedřená práce, která byla většinou přehlížena. Bonusy taky nabízí nové zpestření. A i když jsem si už zvykl, že je to komerční hra jako každá jiná (ostatně, nikdo vás tam nenutí s kudlou u krku ty prachy nacpat), bylo by mnohem lepší a férovější to nenásobit za zlaté

Standardní

Citace Původně odeslal ToJsemJaKubik Zobrazit příspěvek
    Novinky se mi líbí. Určitě to zpříjemní hru defařům a půjde vidět jejich odedřená práce, která byla většinou přehlížena. Bonusy taky nabízí nové zpestření. A i když jsem si už zvykl, že je to komerční hra jako každá jiná (ostatně, nikdo vás tam nenutí s kudlou u krku ty prachy nacpat), bylo by mnohem lepší a férovější to nenásobit za zlaté
    Ked si offar a suhlasis s tym tak sa nad tym asi celkom nezamyslas moze si defar honit ego na tom kolko defol, ale vsetci budu vidiet kto ta defuje(anonymizacia defarov skonci), takto ti budu defarov katovat, nehovorim o tom ze uvidia ake straty utrpel a pekne ho mozu vykatovat.
    czx12 - Zaserety
    czx14 - zoufalci
    czx15 - SK DAQ
    Radio Jerevan czx16, pesOhnivák czx19, kolotocari skx

Standardní

Ono neni az tak tezke rozkliknout mapu a osobni defare "najit a vyvodit". Ma to urcite sve plusy a minusy, souhlasim s tvym argumentem. Jen mi prijde, ze to muze defare motivovat a zprijemnit jim tu hru. Individualni esa nebo mensi jednotlivi offari by bez kryti zadku X krat nebyli. Ale jmeno toho, kdo te zachranil se pak nezna

Podobná témata

1. funkce zastupce
    Autor sagitarius v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 03.09.2007, 17:36
  2. funkce správce
    Autor RadBar v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 04.07.2007, 09:34

Pravidla přispívání