Stránka 5 z 26 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 259

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Bohužel Jirko, Rusové vévodí i vévodili statistikám na TT a to i na serveru, kde hrála slavná T. Takže tak, že T učí rusáky to asi nebude, nejsem si jistý, žeby bylo něco, co byste je mohli naučit

Vlastně mě ale jedna věc napadá, jak dostat hráče T jako duala na účet do MASH a pak poslat offku s hrdinou v DEF bonusu útokem na T že?
    http://travian-reports.net/cz/report/21485298c29
    Zde přikládám report, podotýkám, že každý chytrý člověk, který si zadá do simulátoru simulaci s přesnou populací, zdí a vylepšeními 20, DEF bonusy u hrdinů a k tomu OFF bonus u hrdiny útočníka zjistí, že útoční byť těsně, tak měl projít.

Ztráty sedí přesně na to, žee útočník měl hrdinu s 0% v OFF bonusu, útok za bílého dne o kterém majitel účtu nevěděl, pouze fantastický dual který už šel klikat do T že ? To jen tak pro pobavení netyranských čtenářů fóra, jaké taktiky musíte používat, abyste jak říkáš: vévodili statistikám

Zajímalo by mě, z čeho Jirka soudí, že se nedokážu dostat do TOP10? To bych opravdu rád viděl, čím toto tvrzení podložíš.

O finančních problémech bych raději nemluvil, někdo je řeší půjčkou, někdo bere další práci, někdo vykrádáním pošty že Pane Přenosil Ale v té žluté vám to seklo

Tak nám sděl, proč u tebe již neklikají Tommi ani Vonkys, všichni si to rádi poslechneme, že tu hru hrotíš více jak reálný život a to se ne každému líbí.

Na CZX12 myslím klikali proti sobě Bořek Stavitel a Ferda klobása, také to neznamenalo že si pak Bořek už nikdy nedal klobásu že

Lopiku divíš se, že tě někdo napadl? Já upřímně ani ne, s tvou inteligenc,í kterou si zde předvedl s nepochopením dní

Lopik dokonce i ví, v jaké alianci hraji, že už je to Trash aliance, nebo že vůbec na serveru hraji?

Krásná kariéra že? Škoda že byla mnohem rozmanitější a kvalitnější než kariéra mistrů Lopik a 2Stein dohromady, poznal jsem spoustu přátel, kteří mi zůstali, nejedná se o nerdy(Ano Jirko vaše fotky ze srazu aliance jsou dechberoucí) a dokonce jsem nevykradl poštu že

Standardní

No moc rozmanité to není, když pokaždé smažeš účet ne? Na czx jsou všechny aliance trash. Jedině T a MASH mají nějaké kvalitní hráče a pak možná pár jednotlivců mimo mezi které rozhodně nepatříš minimálně podle toho, co píšeš za kraviny.

To, že máš hodně přátel ti možná i věřím, protože hloupých lidí běhá na našem území hrozně moc, takže mezi nimi si jistě nějaké kámoše najdeš. My chytří to máme těžší.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    No moc rozmanité to není, když pokaždé smažeš účet ne? Na czx jsou všechny aliance trash. Jedině T a MASH mají nějaké kvalitní hráče a pak možná pár jednotlivců mimo mezi které rozhodně nepatříš minimálně podle toho, co píšeš za kraviny.

To, že máš hodně přátel ti možná i věřím, protože hloupých lidí běhá na našem území hrozně moc, takže mezi nimi si jistě nějaké kámoše najdeš. My chytří to máme těžší.
    V jaké alianci klikáš ty, MASH nebo T, že ostatní jsou trash?

Podle čeho prosímtě soudíš, že nepatřím mezi těch pár kvalitních jednotlivců o kterých píšeš? Však nemůžeš vědět, , jestli jsem kvalitní hráč nebo ne. Nebo ty snad znáš můj nick?

A zamyslel jsi se nad možností, že jsem nehrál pouze pod tímto nickem ?

Hloupých lidí běhá hodně, sám si toho důkazem, viz tvé nepochopení 1den a 1.den ( čeština na ZŠ).

Standardní

lopik je uplne vedle, nevadi toastre pod radeji na ligu leguanu, stejne mas financni problemy a dochazeji ti zlatky, tak to rovnou smaz

Standardní

V Tyranii hraju už 5 let, tak si nedovoluj. Soudím podle těch totálních blbostí, které si tu zatím napsal. Češtinu na ZŠ jsem měl, ale interpretaci textů od mentálně retardovaných autorů jsme nebrali, možná by se to mělo zavést do osnov. A jaký máš tedy ten nick? A jak vypadáš, když ostatní kritizuješ za vzhled? Si obyčejná troska, co nemá nic lepšího na práci než tu psát nesmysly.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    V Tyranii hraju už 5 let, tak si nedovoluj. Soudím podle těch totálních blbostí, které si tu zatím napsal. Češtinu na ZŠ jsem měl, ale interpretaci textů od mentálně retardovaných autorů jsme nebrali, možná by se to mělo zavést do osnov. A jaký máš tedy ten nick? A jak vypadáš, když ostatní kritizuješ za vzhled? Si obyčejná troska, co nemá nic lepšího na práci než tu psát nesmysly.
    Lopíku jsi zatím jedinný(vlastně ne ještě s Jirkou) komu nedošlo, kdo jsem

No rozhodně nemám pobeďarovaný obličej a lupy ve vlasech jako někdo, že

Standardní

Citace Původně odeslal BadToaster Zobrazit příspěvek

Vlastně mě ale jedna věc napadá, jak dostat hráče T jako duala na účet do MASH a pak poslat offku s hrdinou v DEF bonusu útokem na T že?
    http://travian-reports.net/cz/report/21485298c29
    Zde přikládám report, podotýkám, že každý chytrý člověk, který si zadá do simulátoru simulaci s přesnou populací, zdí a vylepšeními 20, DEF bonusy u hrdinů a k tomu OFF bonus u hrdiny útočníka zjistí, že útoční byť těsně, tak měl projít.

Ztráty sedí přesně na to, žee útočník měl hrdinu s 0% v OFF bonusu, útok za bílého dne o kterém majitel účtu nevěděl, pouze fantastický dual který už šel klikat do T že ? To jen tak pro pobavení netyranských čtenářů fóra, jaké taktiky musíte používat, abyste jak říkáš: vévodili statistikám
    konečně konkrétní důkaz, jsem nadšen Dassika sice neznám a dohadovat se o tvých nesmyslných blábolech o duálu, co hrál Dassika a už je v T(což ostatně není ally na kterou mnozí narážejí , T je "fake" ally o jednom účtu, pop 13 založená jedním z haterů) no i kdyby byl opravdu v T na tom účtu se 13 pop, tak se budu věnovat něčemu, co se dá jednoznačně prokázat a tou je další objevné a dokazující bombastické prohlášení, obtěžoval jsem se a použil kirilloid

http://travian.kirilloid.ru/warsim2.php#a:r1p3362u38849__7224,765,829U!hs100ci 1b20,20#d1591r1w20R20#r2u7886,,,,17963U20,,,,20hs100,100i10 #u,,,,1120,700Uhs100,100i10#r1u1001,8,62,400,,21Uh s100,,100i

Člověk nemusí být ani moc chytrý na to, aby viděl, jak by ten útok dopadl, pokud by útočník neměl off bonus a to jsem mu započítal všechna vylepšení lvl 20 a v obraně vylepšení jednotek, která jsem neznal dal lvl 0, plus drobný detail, že těch hrdinů tam bylo víc atd atd, tedy by ztráty byly menší jak díky hrdinům, tak vylepšením. Děkuji, že jsi mi dal příležitost na konkrétním případu dokázat, že budeš lhát a vymýšlet nesmysly, jen abys posílil svoji nenávistnou propagandu, trochu chytřejší člověk si spočítá exp body, které dostal útočník, odečte od těch, které má hrdina nyní a zjistí, že i pokud by šel útočník bez helmy na expy(jakože musel, jinak by byl před útokem v minusu s expy), tak mu zbyde 9424 exp bodů, což podle kirilloidu nestačí na maximální 20% off bonus. Děkuji ještě jednou za to, jak hloupě lžeš při svých pokusech očernit, ale čekal bych, že když už věnuješ vytváření svých lží tolik úsilí, že si nebudeš dávat tak laciné vlastní góly

nehledě na tu drobnost, že i kdybys byl ten dassikův duál, co zdrhl na ten 13 pop účet v T, tak pochybuju, že máš od obránce souhlas se zveřejněním reportu, když za útočníka by sis ho mohl dát sám, ale pravidla fóra tě zjevně neomezují U moderátorů ti možná projdou přímé lži očerňující Tyranii., ale že by ti prošlo zveřejňování neanonymizovaných logů... no uvidíme

Standardní

tak jo, podme tady tedy slovickarit ala lopik, tak tedy od ted budu vyhradne pomlouvat T., pri vsech svatych prisaham, ze o T jiz nikdy nereknu kriveho slova

ted tedy k tomu kaleni si do huby.
    Citace Původně odeslal 2stein Zobrazit příspěvek
    Člověk nemusí být ani moc chytrý na to, aby viděl, jak by ten útok dopadl, pokud by útočník neměl off bonus
    ano, to nemusi, staci se podivat na puvodni report
    i pokud by šel útočník bez helmy na expy(jakože musel, jinak by byl před útokem v minusu s expy), tak mu zbyde 9424 exp bodů, což podle kirilloidu nestačí na maximální 20% off bonus
    opet souhlasim! tak tedy otaznik, proc si dal 2 deff herum plny deff bonus???
    ale čekal bych, že když už věnuješ vytváření svých lží tolik úsilí, že si nebudeš dávat tak laciné vlastní góly
    mno zatim se do toho zamotavas ty. osobne, kdyz bych uz sel rozbijet offku, tak tomu herovi neco placnu do off bonusu(hmm, pristi tyden to zkusim i u sebe), v tve simulaci ma nula, zatimco deffari 100. zajimalo by me, kde vzali oni deffari lepsiho hera, kdyz
    trochu chytřejší člověk si spočítá exp body
    a dojde mu, ze offar tam bude mit hadam vetsi bonus nez deffar.

ale co ja o tom vim, ze. sem jen prosta lama, co pripali i caj. urcite se ve vsem pletu

Standardní

Citace Původně odeslal BadToaster Zobrazit příspěvek
    Krásná kariéra že? Škoda že byla mnohem rozmanitější a kvalitnější než kariéra mistrů Lopik a 2Stein dohromady, poznal jsem spoustu přátel, kteří mi zůstali, nejedná se o nerdy(Ano Jirko vaše fotky ze srazu aliance jsou dechberoucí)
    možná jsem hloupý, ale fotky ze srazů dokazují, že Jirka nemá přátele...?
    A tak aspoň je o nás zájem, že i naše fotky a osobní životy tady dost lidí zajímá. Já osobně jsem si nedal ještě tu práci koukat na nějaké cizí fotky

Díky za označení nerd, vždy jsem jím chtěl být.

Standardní

Hehe. Čtu tady to forum už delší dobu a celkem se bavím nad tím jak si tu jirka alias 2stein alias PoštákPet furt se**** do huby a vymejšlí tu samé blbosti. Hochu ty si už laskavě sedni na ***** a prober se. Kdo by potřeboval prášky na palicu si tu tak ty,ale taky bych potřeboval prášky na palici kdybych měl na kontě z loupeže na kontě miliony, už mi to asi dává smysl proč tu furt meleš jak T............ nezapomenu na tu tečku aby zase nedošlo k omylu že T je fake (to aby si tYranie nechala předělat trička aby nebyli fake)vyhrává furt loupežníky ono se říká jakej pán takovej pes tak asi vedeš svoje lidi k tomu jak se má loupit Good job

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85