Stránka 4 z 26 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 259

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Lépe řečeno každý, kdo farmí lépe jak ty, tak má support účet, nebo aspoň bota. Finále a kvalda se tedy moc s klasickými servery srovnávat nedá, to je úplně jiný styl hry. Jinak Jirko, zajímalo by mě jak poznáš, že je nějaký účet multiúčet. Evidentně víš víc než MH, když takový účet není banovaný.

Standardní

Vysvětlí mi někdo tu vykradenou poštu?

Standardní

Loupež se stala dopoledne po desáte hodině. To je mezi 10-12h.
    No lupič si odnesl neznáme množství peněz, ale naštěstí ho do půl hodiny chytli.
    To znamená tak cca 30 minut.
    Lupič měl na sobě masku. Ta se dává, aby ho nikdo nepoznal.
    Ještě měl zbraň a vyhrožoval bombou. A to dělal asi proto, aby měli strach a peníze mu dali.
    Snad jsi to pochopil
    viz.
    http://plzen.idnes.cz/volduchy-loupe...lzen-zpravy_pp

Standardní

Takže jako obvykle spousta keců o porušování pravidel, jak to každý ví atd, předložený důkaz žádný, přestože důkazní prostor byl nabídnut velký. Místo toho plynule přeskakujeme jakože k reálnému životu. Zkusil jsem si představit efektivitu využívání lidských zdrojů: mít stovky lidí klikající farmené účty, kam denně chodí stovky nebo tisíce útoků a ty stovky lidí nedělají nic jiného než uhýbají jednotkama, kdykoli jde člen T. a uhýbají surovinami a defují, když jde někdo jiný-nebyli by náhodou ti lidé užitečnější, kdyby klikali "normální účty" ? Protože pokud je účet aktivní nonstop a minimálně jednou za 15 minut uhýbá surovinami nebo jednotkami, tak si myslím, že rozvíjet normálně své vesnice a klikat jednotky atd, tak bude mít hodně velký vliv na výsledek servru. Fascinuje mě, že při těch velkohubých prohlášeních, která zde padají a při možnostech, které skýtají údajně nespokojení členové Tyranie. nepadají ty bany jeden za druhým.
    §1. Účet
    §1.1 Každý hráč může vlastnit a hrát pouze jeden účet na jednom herním světě. Účet musí být vždy odehráván ve svůj vlastní prospěch

citace z pravidel, takže mi není jasné, jak někdo může mít "legální" support účty? Nebo tomu mám rozumět tak, že vše, co slouží proti Tyranii. je v pořádku bez ohledu na pravidla a všechna lživá propaganda proti Tyranii. je povolena?

Standardní

Citace Původně odeslal 2stein Zobrazit příspěvek
    Takže jako obvykle spousta keců o porušování pravidel, jak to každý ví atd, předložený důkaz žádný, přestože důkazní prostor byl nabídnut velký. Místo toho plynule přeskakujeme jakože k reálnému životu. Zkusil jsem si představit efektivitu využívání lidských zdrojů: mít stovky lidí klikající farmené účty, kam denně chodí stovky nebo tisíce útoků a ty stovky lidí nedělají nic jiného než uhýbají jednotkama, kdykoli jde člen T. a uhýbají surovinami a defují, když jde někdo jiný-nebyli by náhodou ti lidé užitečnější, kdyby klikali "normální účty" ? Protože pokud je účet aktivní nonstop a minimálně jednou za 15 minut uhýbá surovinami nebo jednotkami, tak si myslím, že rozvíjet normálně své vesnice a klikat jednotky atd, tak bude mít hodně velký vliv na výsledek servru. Fascinuje mě, že při těch velkohubých prohlášeních, která zde padají a při možnostech, které skýtají údajně nespokojení členové Tyranie. nepadají ty bany jeden za druhým.
    §1. Účet
    §1.1 Každý hráč může vlastnit a hrát pouze jeden účet na jednom herním světě. Účet musí být vždy odehráván ve svůj vlastní prospěch

citace z pravidel, takže mi není jasné, jak někdo může mít "legální" support účty? Nebo tomu mám rozumět tak, že vše, co slouží proti Tyranii. je v pořádku bez ohledu na pravidla a všechna lživá propaganda proti Tyranii. je povolena?
    Ale notak. Jirko, každý to tady ví.

Podívej- hráči se netváří jako farmy. 1den klikají, 1den jsou farmení a takhle pořád dokola. Může to být i 2dny klikání. Pak je jasné, že za to nepadne BAN a nikdo je nemá ve farmlistu

Problém je v jedné věci, zapomínáš na to, že spousta lidí hrálo/hraje finále taky a někteří(Včelky) dokonce přímo u Rusů(tvých model očividně) v alianci. Jestli myslíš, že jsme nevedli sáhodlouhé diskuze na toto téma, jak přesně to mají vypočítané časově aby to sedělo, nebyly BANY atd tak jsi na omylu. Takže bohužel se setkáváš s problémem, že o tom diskutuješ s lidmi, kteří mají přímo od lidí, od kterých jsi to odkoukal informace o tom, jak to nejlépe skrývat.

Jinak prosímtě, support účty klikají hráči, kteří nemají tolik času aby tam zvládli klikat normálně, tak pomohou alespoň nějak.

Legální to je svým způsobem, protože to není nelegální Kdyby bylo, nikdy by například na finals neměl hráč nakradeno za 3dny 300mil surovin

Myslím, že pokud se člen tvého slavného účtu 2stein sám chvástá, jak má "pošéfované" MH, jak s nimi chodí pít a další podobné věci, tak si tu kapánek "sereš do huby" jak se tak říká. PS: Anime holt moc mluví.

Standardní

Vysvětli mi jednu věc. Pokud si jseš tak jistej, že Jirka využívá této "technologie", proč není 1. ve farmu? Nebo nám chceš snad naznačit, že všichni v TOP 10 potřebují support účty, aby se tam vůbec udrželi?
    Můžeš dál vymýšlet konspirační teorie o systémech, které se provozují leda tak na finále (ale s czx nemají nic společného) a brečet, že hráči Tyranie jsou podvodníci, nebo přijmout fakt, že jsou prostě a jednoduše opravdu nejlepší.
    © Dicktator 2012-2017

Standardní

Citace Původně odeslal Maser Zobrazit příspěvek
    Vysvětli mi jednu věc. Pokud si jseš tak jistej, že Jirka využívá této "technologie", proč není 1. ve farmu? Nebo nám chceš snad naznačit, že všichni v TOP 10 potřebují support účty, aby se tam vůbec udrželi?
    Můžeš dál vymýšlet konspirační teorie o systémech, které se provozují leda tak na finále (ale s czx nemají nic společného) a brečet, že hráči Tyranie jsou podvodníci, nebo přijmout fakt, že jsou prostě a jednoduše opravdu nejlepší.
    Proč? Protože nemá ani čas pokrýt účet 24/7 jelikož už mu 2 dualové skončili(důvody zveřejňovat nebudu ačkoliv je znám). Tudíž supporty nyní využívají účty jiné.

S CZX nemají nic společného jo? Dobře dám ti 1 obrovský rozdíl mezi 2aliancemi, které tuto taktiku využívají.

AEGINA vs Tyranie

AEGINA- Sám vedoucí Gorky přizná, že support účty klikají lidé, kteří nemají čas, ale chtějí pomoct alianci. Netají se s tím, že se tuto taktiku naučil na Finále a že jí používá, protože proti tomu není žádná páka.
    reakce- OK, připadá mi to nefér a "****ské" ale OK, alespoň je chlap a má odvahu se tomu postavit čelem a přiznat to= využívá to jako taktiku, ne jako čistokrevnou ****ovinu.

Tyrani- Zapírat, zapírat, zapírat. Z tohoto důvodu, je všude možně na tyranii psán "hejt" za používání této taktiky. Kdybyste alespoň měli odvahu jako ta AEGINA to na plnou hubu přiznat. Ale ne, vy to raději budete zapírat a tím ze sebe dělat ještě větší voly.

Jinak jako poslední věc, Masére nepřejelo tě náhodou zase někdy auto ?

Standardní

Ty jo clovek 2 roky nehra a vy sa tu medzitym prechadzate autami a vykradate posty to aby som sa normalne bal niekam ist teraz
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18

CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Standardní

BadToaster účet na fóru založen těsně před startem czx, dle dosavadních projevů za jediným účelem. Pokud nemám účet pokrytý nonstop, tak bych na místě všeználka rozhodně mluvil i o používání bota, protože jinak si nelze vysvětlit při nepokrytém účtu, jaktože odchází fl sice ne přesně ale s průměrnou dobou 15 minut, ten bot je taky ruská výroba, nebo něco z američky? Kdo je vůbec onen BadToaster prezentující svoji skvělou znalost jakýchsi support účtů? http://prntscr.com/e0nid0 2stein zřejmě představuje hranici, kde je nemožné farmit bez support účtů, nebo je hranice jinde? A není to s Rusákama naopak, že ne oni Tyranii , ale Tyranie rusáky naučila používat support účty k náskoku ve farmu? Protože pokud mě paměť neklame, tak Tyranie, když hraje vévodí farm statistikám už roky a tedy dávno předtím, než hrála TT.
    Pořád tu vidím jen výkřiky do tmy, urážky a lži, dokazování se vynechává, stejně dobře můžu tady na fóru prezentovat(ačkoli tak nečiním, uvádím to pouze jako příklad), že BadToaster je psychicky velmi narušený člověk ve špatné finanční situaci a když mu zdražili prášky, jež ho držely jakžtakž v mezích přijatelnosti, tak došlo k prudkému zhoršení stavu, halucinacím, projekcím atd, že ve skutečnosti je BadToaster ten, kdo používá jakési support účty a další praktiky v rozporu s pravidly, ale je to tak neskutečně slabý hráč, že přes všechny tyto podvody se nedokáže dostat ani do TOP 10 farm, což ještě zhoršuje jeho špatný psychický stav a tak dochází k různým excesům, které jsou pro něj nezvladatelné. To vše byl pouze příklad kvalitativně odpovídající výkřikům do tmy tohoto uživatele fóra, protože samozřejmě nevím o koho se jedná atd. Přesnost informací tohoto uživatele osobně můžu celkem dobře posoudit podle počtu duálů, kteří skončili na účtu 2stein, každopádně pokud je ta informace relevantní rozhodně jsem pro sdělit, o které hráče se jedná, jakož i důvody, proč nehrají.
    Každý to ví-jako bych to už od někoho slyšel, zjevně to je hojně používané prohlášení, mající zamaskovat, že si daný člověk bohapustě vymýšlí a proto nepodkládá svá prohlášení žádnými důkazy.
    A jedna z mých oblíbených narážek na dobré vztahy s MH, pokud je mi známo od czx11 dělá MH na czx Naco, o kterém si myslím, že po tom herním debaklu, kdy czx10 klikal nepřátelský velitelský účet mě má hodně "rád", což dává dosti najevo, jak o tom nemůžu vzhledem k pravidlům fóra mluvit, pokud ovšem to všechno není jen habaďůra a naopak to není můj skvělej kamarád, každopádně mi přijde víc než zřejmé, že část tvého příspěvku je zjevným útokem na kvalitu práce ba co říct přímo úmyslné poskytování neregulerních výhod některým účtům ze strany MH. Představuju si, že bych si dovolil takto napadnout člena TT já, v lepším případě bych "získal" deset bodíků a "chvíli" se na fórum nepodíval. A neváhal bych, být některýma a uvažoval bych o neregulerních podporách i od vyšších instancí, než je MH, tuším, že to byla fórum k czx15, kde někdo velmi sofistikovaně popisoval, jaké výhody má Tyranie z toho, že mi jako duál kliká Black.

Standardní

Hlavně naco je nejlepší MH a nejlepší hráč co kdy hrál a vyhrál i off rank (sice vybil 4 natárky, ale i tak je to frajer). Jediný koho bych podezříval z používání bota je účet Mimikry, ale vzhledem k tomu, že ban nedostal, tak by se měla ctít presumpce neviny.

Mimochodem Jirko mě si napadl několikrát, když jsem by v TT a nikdy si žádný trest nedostal, takže bych to zas tolik neřešil, je to tlachárna, takže to třeba brát trochu s rezervou. Dle slov vedení TT mám být rád, že vůbec na to fórum někdo píše. Pokud vím, tak si sám psal, že si ban od naca měl přesně za supportování účtu na ambasádu. Problém je určit, kdy ten účet je jen support účet, a kdy ne. Pokud by se to bralo hodně doslova, tak by nemohla existovat žádná spolupráce v alianci, protože přece proč by někdo měl bránit jiné vesnice než vlastní, přímý prospěch z toho nemá. Holt v Aegině a v T je spolupráce na jiné úrovni než v těch vašich trash aliancích.

Mimochodem myslím, že BadToaster má nejlepší travian kariéru.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85