Stránka 26 z 33 PrvníPrvní ... 162425262728 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 251 až 260 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Citace Původně odeslal Slávek Kučera Zobrazit příspěvek
    A nebo napřiklad HIVE a Šmoulové že?
    Náš účet začal intenzivně zhruba před měsícem, to mi nepřijde jako konec serveru Btw. Kde jsou útoky T? Drželi jsme perma od začátku serveru v domění, že nás T smaže, když jsme s dualem vybrali tak *****ní MC u středu a přišel jediný útok a to ještě druhý týden serveru od hráče, který mazal účet Smutný

Standardní

Smutný je si psát do M*A*S*H o špehovačky

Standardní

Někdo pro své přátele i to špehování pošle. To, že jste si potom striktně oddělili váš spolek je věc druhá

Standardní

Celkem mě zaráží Tyranie, protože jsem od ní celý server čekal něco víc, než .... nic teď na konci serveru de facto Český speed jsem naposledy minule hrál tak před pěti lety, a teď se mi zdálo, že celý server je v nadvládě tyranie, ale zřejmě to byl jen můj vlhký sen

-GG Izi (Knuckles) @ nezávislá ali -CD- (z organizačních důvodů nyní v ali Šmoulové)
    Pravidla tohoto fóra!!!

Líbí se vám nové ikonky jednotek v 3.5?
    Jestli ne,dejte si toto do podpisu.

Standardní

Citace Původně odeslal lego123 Zobrazit příspěvek
    Smutný je si psát do M*A*S*H o špehovačky
    Co je na tom?
    btw. nejspíš je řeč o mě, bo já psal hráči z MASH jestli by byl ochotny špehnout někoho z T., odpověděl že mimo alianci špehovat nebude .. Položená otázka a jasná odpověď.

Standardní

Citace Původně odeslal Snicel Zobrazit příspěvek
    Co je na tom?
    btw. nejspíš je řeč o mě, bo já psal hráči z MASH jestli by byl ochotny špehnout někoho z T., odpověděl že mimo alianci špehovat nebude .. Položená otázka a jasná odpověď.
    I o tobě je řeč, ale nejsi v ally sám. Kdo neuspěje u jedhoho, tak to zkusí u druhého, hlavně že to moje šlápnutí na kuří oko zafungovalo a v noci proběhli nějaké útoky, které bez mého rýpnutí nevím zda by přišly.

Standardní

Dobré ránko čo tak začať hádankou? Kto cíti že víťaztvo neni isté a musí si písať total sračky do profilu???? (velmi náročné uhádnuť )

Standardní

Reakce na bláznovo profilu

Standardní

Aspon jedno ma skx a czx spolocne, ad1 vsade su nakonci servera profily hracov plne sra**ek o tom ako to je, ako to nie je a ako to mohlo byt, je to smiesne a zaroven tragikomicke, proti jednemu sa spolcil cely server, dalsi riesi frekvenciu vianoc a off akcii penzistov, treti sa cely server tvari ako svajciarsko, a je ochotny vyhodit 2 top hracov len zato ze poskytli trojicku bez doprovodu na off akciu niekomu inemu, opakujem, je to smiesne, tvarite sa tu na czx aku to tu ma top uroven ale z hladiska obsadenia a ludi je to tu suteren. Ad2 nebudem menovat, kazdy koho sa to tyka sa v tom najde, odsudzujem vsetkych ktori cely server nemaju gule utocit na inych ako slabych a neaktivnych hracov a nakonci ked deff je v natarke chodia po zssobovackach a kradnu artefakty ktore neboli s ch opni vybit pocas servera...hanba vam

Standardní

to se nám to zamotává ,docela by mě zajímalo s kým vlastně ten MASH hraje, tyrani nás osočují že hrajeme s HIVE a Penzistama a HIVE s PK zase že hrajeme s tyranama v tom už aby se blázen vyznal =8-)))

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85