Stránka 24 z 26 PrvníPrvní ... 142223242526 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 231 až 240 z 259

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Citace Původně odeslal Ronin1111 Zobrazit příspěvek
    BTw jsem se sekl

Od stavitele aegina ---bylo tam 4 500 000 defky od aliance WAR.

+ nezapominam na cca mega defky co posledni dny padl ve vsích kam jste šli útokem a byli zadefované.
    Já ti to prostě nevěřím. Podle mě jste takovej def neměli ani se 180 účty. Ale je to můj boj.

Standardní

Jen takovej menší dotaz ronine , kolik z těch 180 lidí by pod tebou chtělo klikat znova ? Myslím si že by se to dalo spočítat na jedné ruce

Standardní

Hele kdo se vrátil. Sám velký BadToaster

Nacismus už propagovat nebudu(to si nechám pro jiná místa)

Tyranie a její spojenci čítají okolo 250-300účtů nechce se mi to počítat přesně, přičemž počítám pouze ty, o kterých vím. Hrají sami to neřešme.

Jelikož nechci uškodit člověku, který mi to poslal z důvodu že nemá rád špehy, nemůžu zde uveřejnit jak se ke mně dostala HZ psaná v alianci HIVE kolující mezi hráči Tyranie, ale je to také na zamyšlení

Artefakt který sebral Maluch, hovoří si myslím už úplně za vše. Tyranie nemusí chodit pro artefakty, získává je zadarmo a pak si napíše- měli jsme nejvíce artefaktů

Ještě k té natarce a účtu Zloba- samozřejmě že o tom vím, samozřejmě že jsem dal svolení k tomu aby se to uskutečnilo, samozřejmě že jsem s tím souhlasil. Já se s tím tajit nebudu.
    Jen poprosím každého moralistu, aby se zamyslel, jak by se tvářil, když by účet hrající měsíc a 1/3 pod ochranou určité aliance, který odmítne poslat OFF na velký art(protože se mu nehodí) a i přes toto chování mu jsou milostivě zapůjčené velké boty(ty už jsou kde jinde než v T.) a nabídnut i malý armaďák. Se rozhodne spolu se 3mi OFF armádami odejít k nepříteli?
    Komu to připadá normální ať řekne já. Dual, který s tímto nesouhlasil poslal OFFky na natarku, čímž účet pomohl alianci která ho bránila, pomáhala mu a se zbytkem účtu neudělal nic. Tudíž armády, které vyklikal v době, kdy byl členem HIVE, použil pro HIVE, pak mohl jít klidně do T. a neměl bych s tím sebemenší problém.

Filip- ZprzněnéVčelky

Standardní

pod ochranou aliance ako keby som využil nejakú dotku alebo deff s tým nabídnout i malý armádak tak ak to myslíš tak že som chcel dať T malý armádak tak si asi chorý dobre vieme ako to bolo aj stými botami ktoré som posunul T. až potom čo som zistil čo ste porobili na účte tak sa tu už nesnaž obhájiť to že si proste ču*ák ))

Standardní

Citace Původně odeslal BadToaster Zobrazit příspěvek
    Tudíž armády, které vyklikal v době, kdy byl členem HIVE, použil pro HIVE, pak mohl jít klidně do T. a neměl bych s tím sebemenší problém.

Filip- ZprzněnéVčelky
    Jo ako to dava zmysel jedine vtedy, keby mu HIVE aj nakupila vsetky pouzite zlatky. Lebo tie armady by bez plus uctu a bonusovyych suriek, aukcii a urychleni stavieb, ktore si mimochodom kupil za svoje predpokladam, nikdy nenaklikal. To co hovoris ty je v skratke, podte do HIVE, investujte stovky eur, ale vsetko co vytvorite nepatri Vam, ale mne, pardon HIVE.....
    A ak ste ho aj ako ally defovali niekedy alebo mu inak pomohli, nemuseli ste predsa, nikto vas nenutil, spravili ste to dobrovolne...
    comodore
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18

CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Standardní

Hoši hoši.. hráč de-mentos je číter! Neboť na té podělané skleroze mu co chvilka a pár přebrání padne armadak!

Někdo si tu pohral s nastavením

Standardní

Toto fórum je jeden obrovský zvratok!!!

Standardní

Tak už se blíží konec Kdo to vyhraje?

Standardní

Podle me ten, kdo vymlatil nejvic planu takze.....penzisti? oh wait.....

Standardní

Citace Původně odeslal Emkot Zobrazit příspěvek
    Podle me ten, kdo vymlatil nejvic planu takze.....penzisti? oh wait.....
    ) mozno ta prejde ten sarkazmus, potom si tu neodpustim koment v zmysle: HIVE uz ma 99 lvl, oh wait uz je to 0

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85