Stránka 2 z 26 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 259

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Neuvěřitelné informace mají někteří k dispozici, Iamback je v top10, nikoho jinýho ze sestry jsem tam tento týden neviděl,nepočítám sebe(mně se stejně počítá do farmu sesterské aliance jen pár hodin a ne celotýdenní zisk). Jak někdo, kdo nemá přístup k účtu mimo TOP10 ať už jako hráč nebo MH(či jiný výše postavený člen TT) zjistí, že je účet v závěsu za TOP10? Výpis ally útoků z ally tvrdí z 99 útoků podnikl 83 2stein 15 jeden z účtů ally 1 jiný účet ally. I když celé mé pátrání je založeno na tom, že sesterskou ally T jsem nenašel a v T jsem naposled viděl tři účty, takže předpokládám, že mluvíc o T, nemyslí někteří přispěvatelé tu "fake" ally založenou pouze za účelem "ukradnutí" historického názvu naší aliance.

Standardní

Jirko, všechny ostatní aliance na serveru dostali printscreen trochu jiný. Je hezké, že jsi vybral chvili, kdy T neutočili na T-M a nebo, že jsi to upravil. Nicméně tomu nidko nevěří. Navíc co tady píšeš o MH tak byl kontaktován, dokonce jsme psali i na support travian games v Německu. Jelikož ses tuhle taktiku naučil od rusaků, kteří ji použiváj několit let a nedostali za to žadný postih, tak se stím bohužel nedá nic udělat. Protože pravidla jsou na tohle bohužel kratká.

Zajimavé je, že T "nejmocnější" cz scény jak s oblibou všichni Tyrané tvrdí, musí používat taktiky support učtu a defování farem (všichni jsme tu HZ přímo od tebe z učtu četli).

Standardní

Citace Původně odeslal Vcelka - David Zobrazit příspěvek
    Jirko, všechny ostatní aliance na serveru dostali printscreen trochu jiný. Je hezké, že jsi vybral chvili, kdy T neutočili na T-M a nebo, že jsi to upravil. Nicméně tomu nidko nevěří. Navíc co tady píšeš o MH tak byl kontaktován, dokonce jsme psali i na support travian games v Německu. Jelikož ses tuhle taktiku naučil od rusaků, kteří ji použiváj několit let a nedostali za to žadný postih, tak se stím bohužel nedá nic udělat. Protože pravidla jsou na tohle bohužel kratká.

Zajimavé je, že T "nejmocnější" aliance cz scény jak s oblibou všichni Tyrané tvrdí, musí používat taktiky support učtu a defování farem (všichni jsme tu HZ přímo od tebe z učtu četli).
    Myslím si Jirko, že snicel nemá úplně mylné informace, není první hráč který ví něco o minimálně 1 dalším účtu z vaší sestry který je pod topem. Ono problém je v tom, že daní hráči se s tím mile rádi sami pochlubí, matematicky ti to poté trochu nevychází a buďto máš plnou sesterskou alianci farem a nebo tady něco smrdí že. Stejně jako se někteří tyrani postaví proti tvé HZ o defování farem, tak se někteří staví proti farmení support účtů, bohužel sehnat v dnešní době 120 účtů který s tím budou souhlasit je těžké a nepovede se to ani tobě. Takže bych si zametl před vlastním prahem, než tady začneš vypisovat, že žádne support účty nemáte, jelikož sami tvoji hráči přiznali, že tam jsou

Standardní

Tak jsem se jen nakoukl co se tu děje.

Můžu s naprostou jistotou říct, že po zkušenostech na TT a ostatních serverech poznám farm (pushing) pomocí supportu. Tady přece i blbej člověk pozná kde je pravda, ne? :-) Nojono Jirko, kdo lže, ten krade, ať už v travianu nebo v reálu (to víš ale ty sám nejlépe, viď ).

Standardní

pokud mas jasnej důkaz je potřeba to nahlásit a nešířit tady BBT.... nikoho to vlastně ani nezajímá, věř mít jasnej důkaz tak to hlásím sám .... a to jsem na ty straně barikády, kterou máš tak rád (h)

taky je u vás taková zima ?

Standardní

Ta "krátká" chvíle zahrnuje čas od 23.1. 19:32 do 24.1. 14:26, 24.1. 14:24 jsem vstoupil do sesterské ally a jedna z prvních věcí co jsem udělal bylo projetí útoků na ally, takže pokud někdo prohlašuje, že jsem to upravil, že všichni dostali jiný prinstscreen má možnost dokázat, že jsem printscreen padělal, upravil atd. Jsem rád, že někdo ví, co jsem se já naučil od Rusáků, doteď jsem měl za to, že ten kdo prodal rusákům artefakt a účet, nehledě k tomu, že se tím rád chlubí, byli představitelé účtu zprzněné včelky. Čas na printscreenu zahrnuje dobu 18 hodin 56 minut, má to být ta chvilka, kdy T. zrovna neútočila??? Abych odboural hlavní problém s dokazováním na fóru, povoluji zveřejnění všech logů "mého" účtu 2stein na sesterskou ally(pro zástupce TT možno ověřit maily, herní účet a účet na fóru jsem zakládal ze stejného mailu, takže prokazuji spojitost mezi těmito účty, případně můžu odeslat potvrzovací odpověď z herního účtu, pokud bude třeba).
    Kdo je snicel nevím, kdo se čím chlubí a jak dalece pravdivě nedokážu posoudit bez znalostí informací, za sebe můžu říct, že prinscreen je original a v době kdy jsem počítal odchozí útoky ally jich bylo z 99 83 mých, 1 účtu, který byl v tu dobu TOP10 farm a 15 jiného účtu, který jsem v TOP10 farm neviděl, rovnou spočítám aktuální, z 99 je 90 mých 4 účtu, který měl večer 15, 5 třech jiných účtů ani jeden účtu, co byl v top10 farm.
    A na závěr Koubicl, věčný a vděčný hater, jehož nenávist šla až tak daleko, že dělal vše, aby dokázal T uškodit, tím vše je myšleno i multilogování, což sice srdnatě nějakou dobu zapíral, ale po trestu MH atd to přiznal i na fóru k czx23.
    Tak ještě ne úplnej závěr, ještě HZ přímo ode mě na defování farem , mám jistou představu, kterou HZ se snaží někdo takto prezentovat, pokud je to jiná než v early game Hero party jednorázová do jedné vsi zjevného multiúčtu za účelem zjištění, kdo tam tak asi může chodit ty suroviny přeposílané mezi vesnicemi farmit a kupodivu se našel někdo kdo v tak brzké fázi servru měl tříciferné množství jednotek volné k tomu, aby tam chodil, tak povoluji zvěřejnění a rozbor té HZ, aby jste mohli všichni prokázat defování farem ze strany T..
    Shrnuto jako faktický šéf aliancí T. i T.-M a vlastník účtu 2stein povoluji zveřejnit: všechny logy mých útoků na T.-M , prinscreeny útoků na T.-M z období 23.1. 19:32 do 24.1. 14:26 pro porovnání, asi nikdo nebude mít přesně stejné rozmezí, takže i printscreeny části tohoto období. Jakož povoluji i zvěřejnění mé HZ, jak jsem uvedl výše.
    Myslím, že jsem dal dost velký důkazní prostor a můžou místo výkřiků do tmy, sloužících pouze k propagandě, nastoupit důkazy. A už jsem ztratil dost času na fóru, tak se jdu věnovat hře. Včelko, když už jsme u dokazování, předpokládám, že nemáš nic proti zveřejnění konverzace s jedním z účtu o tom, jak jste založili druhou vesnici, nebo se snad pletu???

Standardní

Já jsem jen přidal komentář do debaty a ty už zase děláš z komára velblouda, kdy jsem vám jedním multilogem 2 týdny před artama ublížil tak závratně, že jste málem prohráli. Málem jsem zapomněl . Říkám jen svoje subjektivní pocity a pokud si ten můj příspěvek přečteš ještě jednou, každej si z toho může vyvodit svůj závěr. Dělaj to Rumuni, dělaj to Rusáci, tak proč takovej humbuk a mávání rukama kolem toho .

Standardní

Ehm a pre nas nezasvatenych o co ide ? LEbo nejak nechapem co robia rusaci ohladom farmu a tak. Dufam, ze to tu niekto napise koubi napr prosim Dakujem.
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18

CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Standardní

Citace Původně odeslal YU.com Zobrazit příspěvek
    Ehm a pre nas nezasvatenych o co ide ? LEbo nejak nechapem co robia rusaci ohladom farmu a tak. Dufam, ze to tu niekto napise koubi napr prosim Dakujem.
    Zasvětím tě mile rád, jde o to, že se na serveru vyskytuje XX účtů, které vždy zhruba 1 den klikají, druhý den se nechávají vykrádat hráči z T. Je to systém supportění vyvolených účtů, který vymysleli rusové, později přebrali i další národy na TT a z TT se to dále rozšířilo i na běžné servery.

Vtip je v tom, že pokud půjde útokem jiný hráč než Tyran, buďto tě defnou a nebo si nic neodneseš, jelikož účet je klikán aktivním hráčem(občas botem).

Na CZ/SK scéně tyto praktiky používají 2 aliance- AEGINA a Tyranie, shodou okolností se to obě naučily na stejném TT

Ještě pro Jirku, pokud dobře vím, tak včelky prodaly pouze účty, bez artefaktů(takže sis to trochu popletl).

Pokud se jedná o to, že si Včelky nechávají pomáhat na začátku, aby co nejrychleji založily. S tím se nijak netají, otázkou však je, jestli se dá srovnávat pomoc od některých účtu 1.den serveru a pak už nikdy, se support účty na farming, dle mého osobního názoru bych to raději být tebou nesrovnával.

Zapírat oné support účty nemá smysl Jirko, stejně jako si se pokoušel zapírat, že jsi vykradl poštu Pravda vždycky vyjde najevo ať chceš, nebo nechceš.

Standardní

Aha a nemají náhodou 3 dny ochranu všechny účty? Zasvětíš mě do toho jak to obejít, nebo to umí jen T a Aegina?

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85