Stránka 16 z 33 PrvníPrvní ... 6141516171826 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 151 až 160 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

jo tak teď tě chápu ,ona to má vlastně tyranie v heslu =8-)) i když teď myslím že na profilu není a ohledně farem to bohužel defuje kde kdo

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    bohužel cz aliance se spolčí třeba s dáblem jen ať neprohrajou .DS ja opravdu neberu jako něco top zajímá mě hra a nezažil nebo nepostřehl jsem že by tu Tyranie měla přímou konkurenci v boji
    Chameleone, nechci rýpat, ale jak moc jsi si tímhle výrokem jistý ?

EDIT: Myslím to, že T se nespolčí i s ďablem, aby neprohrálo

Standardní

asi záleží co chceš řešit zda czx nebo kvaldu a finale

Standardní

Tohle je vlákno o czx, takže czx :-D

Standardní

lopiku- nebudu řešit ani kvaldu ani finále protože s MASH bych dopadl úplně stejně jako Tyranie, bohužel jsou věci co nekoušu a to jen ukážu na spolčovaní s cizákama ,na to prostě jsem až moc velkej patriot, bohužel cz aliance se spolčí třeba s dáblem jen ať neprohrajou .DS ja opravdu neberu jako něco top zajímá mě hra a nezažil nebo nepostřehl jsem že by tu Tyranie měla přímou konkurenci v boji
    Zajímá mě hra? A já myslel že tahle hra se již nějakou dobu hraje s tím, že nejlepší aliance(koalice) a tudíž vítěz celé "hry" je ten, kdo dostaví jako první DS úrovně 100. Ale asi jsem to hrál celou dobu špatně a když vyhraju všechny ranky, vykradu nejvíce pošt tak budu vítěz a nejlepší CZ/SK aliance.

Na závěr- Sláva xxxxxxx, byl to beztak frajer
    Naposledy upravil Black : 07.02.2017 v 12:32

Standardní

Jedna skvělá ukázka statistik. Nedávno se tady psalo o tom, jak sestra T., T.-M nefarmí, Jirka se ohrazoval, jak v celé alianci tam farmí jeden účet. No týden se s týdnem sešel a najednou světe div se.

Zloději týdne

Místo Aliance Suroviny
    1. T. 78586634
    2. HIVE 41181168
    3. T.-M 30333317
    4. PK 24472049

Takže v té alianci farmí 1 účet jo ? Proboha vy si umíte tak neskutečně na**** do huby a udělat ze sebe takové blbce

Standardní

Tady jeden hug pro vás

Název:  Screenshot_1.png
Zobrazení: 162
Velikost:  3.4 KB

Standardní

BadToaster -ano cil hry je DS100 bohužel to neukazuje kvalitu ani to že DS postavi nejlepší aliance koalice ono je to bohužel jen o tom ukecat co nejvic hráčů pro def bohužel ta doba kdy se opravdu válčilo je dávno pryč
    a ohledně T-M všimnul jsi si že v te alianci je Jirka který má sám třetinu toho co pobrala cela aliance

Standardní

a ohledně T-M všimnul jsi si že v te alianci je Jirka který má sám třetinu toho co pobrala cela aliance
    To sice ano ale furt to máš 20MEGA na celou ally , před tím jeden jejich hráč měl dokonce tuším 70% toho co měla poslední ally v TOP10 a stejně tam nebyla, trošku zajimavé

Standardní

Hej, radši tu interpunkci vůbec nepoužívej, než abys jí používal tak zmatečně. Mimochodem se mezera píše pouze za čárkou, nikoliv i před čárkou.
    Trošku zajímavé, že se rozhodne někdo udělat farmlist a začně farmit, že? Tež bych to raději nechal prověřit MH. Pro jistotu bych i prověřil, zda nepřišel nikdo nový :c.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85