Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Cnelka se vrací

Standardní Cnelka se vrací

Ano přátelé,
    tato naše legenda se rozhodla znovu předvést svůj um na novém světu cz8. Hraje pod jiným jménem, tak kdo ho dokáže najít?
    Nápověda JV, jeho přezdívka se odvíjí od tradičního řemesla.

Standardní

tak okate si rikat o pozornost, ze se nestydis cnelko a vubec, neni multiacc zakazany?!
    Přišel jsem, viděl jsem, děkuji odcházím

Standardní

Já si to nevymyslel a ani nenapsal... Ale když už tu píšu, tak si musím postěžovat, že to totálně ulehčili farmám a zničili kompletně jeden národ. Kdybych to věděl, ani bych si ho nebral.
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro CServers.cz
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

to me zajima, ktery narod je podle tebe znicen. v ktere verzi si vlastne prestal hrat?

Standardní

To netuším, 3.5 asi? 4 byl už nový hrdina apod. ne? Naposled jsem hrál ještě classic tuším, tam bylo vše při starém.

Nechápu, proč nejdou rušit ochranné lhůty, kdykoliv se mi zachce. Buď jsem marný (blbá paměť) nebo to prostě šlo. Registroval jsem se na server, dostal 3 dny ochranu a pak si ji kdykoliv mohl zrušit. Teď se registruji na server, dostanu tuším 5 dní, které zrušit nemůžu, do toho se vlezou svátky, takže všichni mají ochranu. Nejdou farmit ani oázy, což v minulosti šlo. Pak zjistím, že k těm 5 dnů (asi kvůli svátku?) si můžu přidat další 3 dny ochrany. Co udělalo okolí? Přidalo si je
    V současné době i s tou ochranou apod. musí mít i ten nejmarnější říman i gal v pohodě více jak 50 jednotek, do toho pasti, asi i vylepšené úkryty (to jsem nestudoval, ale germán má kapacitu víc jak 1000), ... no prostě hovadina
    Do Silvestra s prominutím germán nemá co farmit a vlastně přes Silvestr je zas ochrana, ....

...
    Zkrátka já šel na server s tím, že se registruji pár dní po startu (u mě svého času klasika), udělám si nějakou infrastrukturu, co potřebuji a jdu na farmení ještě před Vánocemi. No bohužel, smůla. Více dní ochrany a blábolů (možná jen blbé načasování serveru)
    Germána jsem si vzal jen proto, že mí známí žádného neměli S takovou bych se teď proháněl s blesky po těch troubech germánech, co začali brzo... bohužel
    ... jen takové postěžování, žádné brečení
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro CServers.cz
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

Vánoční a novoroční mír jsou už několik let ve stejnou dobu. Tři dny jdou přidat vždycky to s mírem nemá nic společného. Prostě začneš farmit hráče o týden později, zas takový rozdíl v tom není. Travian se holt vyvíjí, ani ty nejsi stejný jako před 10 lety . A s těma bleskama ti nechci kazit iluze, ale dost o tom pochybuju, protože většina hráčů má alespoň nějaká zvířata + ten hero se expí daleko rychleji kvůli výpravám (větší síla, navíc má bonusové předměty) + můžou padnout klece i z výpravy, takže ve většině případů by ti tvoji bleskové stejně narazili. A neboj Germán je pro off hráče na normál pořád asi nejlepší varianta, pokud je hodně aktivní.

Standardní

s temi blesky to neni tak lehke jak driv no, driv si poslal 50 blesku na off hrace a padlo mu 300 palek, ted tam postavi hera a mas po TTckach. a prodlouzeni ochrany nevim cemu ti vadi. vetisnou si to prodluzuji jen farmy, ktere stejne po 6 dnech prestanou hrat, tak je hold vymlatis o 2 dny pozdeji. nacasovani CZ8 nebylo uplne stastne pred svatkama, ale svatky sou kazdy rok, s tim se pocita. a narody nijak nezruinovali dle me, nevim jestli si myslel ty germany ci co

Standardní

Imho jedinej rozdíl mezi verzema je ten, že pro "TOP" hráče stojí daleko víc peněz, pokud někdo umí off germána, tak mu nijak nevadí prodloužené ochrany, jedinej efekt, kterej to má, že je pak vyšší farm, protože spousta lidí kliká 6 dnů políčka s prodlouženou ochranou, pak jim sestřelíš tu trochu jednotek a přestanou se snažit(většina), těch pár co to ještě chvíli zkouší kvalitní hráč zpacifikuje. Myslím, že travian trochu umím a po šesti dnech na speedu mám takovou produkci a tolik jednotek, že můžu s radostí pozorovat, jak budoucím farmám roste v ochraně pop budováním surovinových polí Nejpozději do 48 hodin zakládáš druhou ves a za ty 4 dny tam máš jak produkci tak jednotky, to samé i první víska. Pokud se po šesti dnech bojíš někoho, koho jsi chtěl po třech dnech farmit, tak není chyba ve verzi, ale v tobě. Optimismus, že začneš pár dní později a všechno bude fajn je velmi nezřízený Stačí několik hodin zpoždění na startu a můžeš se jen koukat na ********** a hledat volný MC15, několik dní zpoždění....

Pravidla přispívání