Stránka 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 62

Téma: Funkce narozeninového serveru - zajímá nás váš názor!

Standardní

Co sa tyka "ankety" tak jednoznacne som za bod 3 - bez predmetov.

K diskusii mam jednu pripomienku. Dost som sa zasmial na tom, ako tu viaceri tvrdia, ze travian podporuje def zameranie. Zabudli ste napisat ako, resp. aku maju motivaciu defkari hrat tuto hru.
    Co sa tyka oceneni, tak su viacmenej ciste offkarske:
    Stavitel - jedine nejednoznacne ocenenie, ale je podmienene vysokou aktivitou a tu maju skor offkarske ucty
    Zlodej - jasne offkarske ocenenie
    Utocnik - jasne offkarske ocenenie
    Obranca - kedze sa skoro vylucne brania MC-cka offkarov a offkove dediny, tak zasa offkarske ocenenie, lebo defkar ma maximalne body na hrdinovi, ked sa mu podari trafit s podporou do ostreho utoku a nie do fejku.

A argument, ze ste uz videli defkara, ktory dostal offkarsku medailu beriem iba ako vynimku potvrdzujucu pravidlo.

T3.6 bola vyborna verzia. Maximalne 100 utokov z 1 dediny (nie ako teraz, ked sa da zafejkovat 1/2 servera). Hero bez itemov. Trosku mi vadili 2 budovy potrebne na vylepsenia. A kludne by sa dalo fungovat aj bez artov, kedze k nim ma pristup iba zopar "vyvolenych" a to su povacsinou tiez offkari.

Brano

Standardní

Ne vzdy je vyvoj smerem vpred nejlepsi variantou. Krok zpet k tomu co lakalo desetitisice hracu by mozna byl lepsi. Dejte to bez aukci a zarucene se vam vrati skupina lidi, kteri kvuli tem nechutnym utratam skoncila. A asi by to mohlo bavit i novacky, i kdyz tady padly dobre argumenty nezlatice, ktery prodejem predmetu ma na chod vlastniho uctu. Muzes prodavat vic na trznici a vykompenzovat si neaktivni + produkci surovin.
    S16 - eros.cz (KPMG) /ger T3
    tc7 - eros.cz/div-nositel zášti (2xS) /řím/ger T3.5
    ts4 - YYY (NWO)/ger T4
    tc6 - Gh./řím T3.6
    ts5 - Dovakhin (TOP OFF)/ger T4
    ts2 - Tarasque (elite.)/gal T4

Standardní

Jediná správná varianta je 3.

Standardní

Toto téma mě donutilo po dlouhé odmlce napsat alespoň krátký komentář, jelikož věřím že při hromadném naléhání to povede minimálně k zamyšlení.
    Co se týká třech možností, určitě možnost 3.
    Co se týče mé osoby, pro mě by byl největším dárkem od travianu verze T3.6 minimálně. I když ze všeho nejraději bych uvítal úplně ty první verze. "Když už tak už".
    Otázka peněz, myslím že by to jednou do roka alespoň nebyl takový propad. Případně si raději zaplatím nějaký příspěvek při registraci a budu si moct užít tu úžasnou hru jako před lety.

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    Treba na trzisti s ostatnimi hraci.
    Tak pohoda udelaš pole max na 16 ktomu 30K palic proste idealni hra
    za me prvni možnost radeji vyzkoušim neco noveho než to co tady bylo narozeninovy servr byl vždy o novinkach

Standardní

Omlovám se za svůj názor, ale rozhodně nesouhlasím se všemi, co volají po "návratu ke kořenům" Travianu (tedy zastávají 3. možnost = bez předmětů). Začínala jsem s Travianem před cca 9 lety. A tato možnost mne opravdu ani trošku neláká. Upozorňuji, že nejsem zlatkař, tedy v tom smyslu, že bych zlatky pravidelně kupovala. Když se tak stane, tak jen v nejnutnějším případě (např. při nutnosti rychlé výměny surovin apod. při obraně). Ale většinou si vystačím se zlatkami z výměny za stříbrné. Stříbrné získávám v aukcích za prodej nalezených předmětů. Odebrání předmětů ze hry (a tím i aukcí), ztrácím možnost alespoň malého množství zlatek (pokud do toho nechci, či nemohu, "cpát" svoje peníze). Mně by se z nabízených možností asi nejvíc líbila ta 1. - osadníci na 2 vesnice a vyšší lvl polí (nemožnost zabrání MC v těchto "začátcích") je pro mne nepodstatná.

Standardní

Ta první varinta se mi jeví jako dost velá " divočina " . Myslím , že by hráči dost mazali , kdyby si zabrali MC na špatným místě . Nyní to jde plynule . Mě to přijde , že ten začátek by byl hrc-prc .Ta druhá mě nějak neoslovila a ani si ji nedokážu nějak představit . Jako nejlepší mi vychází ta třetí verze - je to takovej návrat . Mohlo by to nalákat ty , co to hráli dříve a ti , kteří to hrají krátce by alespoň zjistili , jaký to bylo dříve . Ale nejlepší by bylo udělat nerozeninovej " retro " . Bez hrdiny a v hlávce políčka maximálně na dvanáctou úroveň ( to byl ten dvojkovej , jestli se nepletu - a po tom se mi stýská nejvíc abyl podle mě nejlepší )

Standardní

Pardon - špatně jsem přečetla - byla jsem v domnění, že s "darovanými" osadníky by se NEDALO zabrat MC (Tímto tedy navrhuji úpravu "startovního boostru" )
    Nicméně nic to nemění na mém názoru. "Retro" rozhodně NE

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    Treba na trzisti s ostatnimi hraci.
    To akorát tak povede k mulťákům.

Standardní

Antipush te brzy zastavi neboj.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 17:24
  2. Travian slaví 10 let - narozeninová party!
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.07.2014, 12:17
  3. špatný chod narozeninového servru
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 01.11.2013, 19:54
  4. 16. 9. 2013 - Restart CZ5 ve speciální narozeninové verzi!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 10.10.2013, 22:39

Pravidla přispívání