Stránka 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 62

Téma: Funkce narozeninového serveru - zajímá nás váš názor!

Standardní

a proč třeba neudělat narozeninovej 10x možná by to bylo zajimavé ,jinak když vemu ty tři návrhy tak by mě to asi až tak nelákalo to hrát neni to nic co by mě opravdu v táhlo do hry
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Rozhodně jsem proti zákazu aukcí. Co třeba zákaz aukce první týden? To by si zlatkaři nemohli nakoupit helmy na KB, mastě, klece.. To by rozdíl mezi zlatícím a nezlatícím hráčem značně vyrovnalo. Jestli chcete hrát bez aukcí a předmětů,vraťte nám T3.6. K tomu startovnímu boostu, podle mě naprostá blbost a víceméně už obrovské zasáhnutí vývojářů hry do plánů hráčů. Tuto hru ovlivňují hlavně zlatky, do toho kde zakládat si nikdo kecat určitě nenechá..

Také jsem zastáncem toho názoru, aby nebyl uskutečněn update na všech serverech, který má zahrnovat spojování armád za zlatky.. Určitě většina z vás ví, že už tak je polovina hráčů nalomená s travianem skončit, kvůli neustálému posunu hry dozadu..

Standardní

Já bych spíš dal server bez zlatek, kdo má zlatky má moc. Ale když se mám rozhodnout mezi těmito třemi možnostmi tak třetí

Standardní

1. Startovní boost: Z jedné stránky by to možná popohnalo rozjezd, bylo by více vesnic k farmení na startu, z další stránky by se toho dalo zneužít jak bylo několikrát výše psáno k mulťákům. Muj názor je, že kdo chce multiúčtařit, tak stejně bude podvádět při boostu i bez něj. Takže u tohoto jsem drobně pro. (Spíše pro ze zvědavosti, jak to bude fungovat)
    2. Drahokamy: Už teď jsou s prominutim aukce docela prasečina. Takže drahokamy jsou krok zase jen do peněženek hráčů a ne nějaká změna hry. Takže určitě ne.
    3. Žádné předměty: Jsem jednoznačně pro. Klidně zrušit i hrdinu. V normal hře aukce stejně zůstanou, tak bych rád viděl hru bez nich.

Standardní

Citace Původně odeslal Petr Keller Zobrazit příspěvek
    Já bych spíš dal server bez zlatek, kdo má zlatky má moc. Ale když se mám rozhodnout mezi těmito třemi možnostmi tak třetí
    A směnování surek na obilí by si dělal jak?

Standardní

Citace Původně odeslal matty Zobrazit příspěvek
    Myslím že jsi se nejdříve měl zamyslet než si začal psát
    Důvod ?

Standardní

Hrál jsem na úplně prvním s3, tam ještě tuším nebyl ani hrdina a ta hra se mi líbila daleko více než teď, takže volím taky možnost číslo 3 - bez předmětů. Kdyby zmizel i hrdina, asi už by to moc rozdíl nebyl. Oáza by se obsadila tak, že se vybije a musí přežít alespoň jedna útočící jednotka.

Standardní

Jsem jednoznačně pro bod 3 a klidně i bez hrdiny,aukcí a částečně bez zlatek,za zlatky bych nechala jen bonusy k surovinám a NPC.
    A off body jen za útoky na hráče ne na natarské vsi nebo oázy!

Vím že jste se na to neptali,ale fejkování jedním vojákem a možnost posílat více vln do vteřiny,to by byl návrat ke správnému travianu a ne ten paskvil se slučováním jednotek a podobnými volovinami.

Standardní

Citace Původně odeslal matty Zobrazit příspěvek
    A směnování surek na obilí by si dělal jak?
    Treba na trzisti s ostatnimi hraci.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

:-D koukám, se hra posunula o několik pater výše... :-D a furt ty samý probs... :-) jsem pro 3...nejspíš :-)
    Krást surky a vyrábět děti se má ve dne, aby na to bylo náležitě vidět!!!
    "Ona je maxi ultramega moderatorsky supportersky multihunter..." "Ta vi i to, co Black nikdy nezjisti..."
    Vepřová hlava není můj president!
    od 1.1.2015 jsem si vyhlásil nezávislé knížetství Česko!

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 17:24
  2. Travian slaví 10 let - narozeninová party!
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.07.2014, 12:17
  3. špatný chod narozeninového servru
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 01.11.2013, 19:54
  4. 16. 9. 2013 - Restart CZ5 ve speciální narozeninové verzi!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 10.10.2013, 22:39

Pravidla přispívání