Stránka 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 62

Téma: Funkce narozeninového serveru - zajímá nás váš názor!

Standardní

Vařenou nudly. Chtějí nalákat lidi na hru bez itemů a pak tam strčí zase gamblerskej kotlík, což byla posledně fakt už nechutná zrůdnost.

Standardní

Citace Původně odeslal matty Zobrazit příspěvek
    Možnost 3 je sice pěkná, ale zase bude upřednosťnovat pořád defaře. Musel by se zrušit úplně hrdina, aby zmizely off a def bonusy. Případně navratit def bonus jen pro jednotky co jsou s hrdinou ze stejné vsi a ne na celý učet.
    To, co jsi napsal je irelevantní... Pokud ti někdo zaútočí na více vesnic zároveň, tak ti stejně poskytne bonus jen pro jednu vesnici, takže v tom opravdu problém nevidím )

Standardní

Dostat na začátek šest osadníků zdarma je nesmysl, jsme Češi a velmi rychle bychom přišli na to, jak toho zneužít... jak psal Granát, bylo by tu mulťáků a podpůrných účtů až hanba, navíc ta představa, že místo závodu na nejlepší MC15 by se vše změnilo na závod na nejlepší 4536 hned vedle nejlepšího MC15, je strašná... trapárna!

Hrdina je fajn a líbí se mi, nechtěl bych o něj přijít... Veškerá ta sranda s oázami, artefakty, bránění vesnic deseti hrdiny bez armády, zabíjení vlastních pálek a legátů kvůli expům, přebíhání ze vsi do vsi kvůli helmám, deratizace...
    A ano aukce je P2W, kdo je magor, koupí deset tisíc mastí, deset tisíc klecí... A pokud někdo takový založil hned vedle vás, musíte se mu buď podřídit, nebo jít nedobrovolně jinam, a máte pokaženou hru - zapomeňte na vaše plány, buď mu budete klikat DEF, nebo... vy víte kam
    Také by odpadlo obsazování 50% obiloáz účty, které nemají ještě ani vojáčka, ekonomický rozvoj by byl složitější, což by hráče nutilo víc přemýšlet, víc spolupracovat, víc improvizovat... už by to nebylo hraní podle tabulek a grafů, kdy dobří hráči hrajou travian jak šachy, kde prvních X tahů je daných a odchýlit se od daného postupu je chybou...

Jak ale dobře poznamenal Maser, budou se špatně klikat offky... (já zas tvrdím, že bez offky neobsadíte oázu) a že bourači budou znevýhodněni tím, že nemají helmy... Pravda, která mne přiměla se zamyslet nad tím, že hrdina bez předmětů je takový nemastný neslaný...
    Nejdřív mne napadlo: všem dát všechny nespotřební předměty jako "dárek k narozeninám" jedničkové na konci protekce, dvojkové zároveň s artefakty a trojkové s plány... ale pak mne napadlo: hrdina by si mohl předměty "vyrábět"!
    Dejme tomu, že když by šel na výpravu, hráč by vybral, jestli chce jít pro suroviny, nebo stříbrňáky... za stříbrňáky by se pak daly předměty koupit ne v aukci od jiných hráčů, ale přímo od systému a za předem dané ceny - pravděpodobně ne fixní, ale klesající s délkou serveru (a možná by se pak daly kupovat i nezlatkáři nenáviděné klece a masti). Pak by už hráči museli přemýšlet: "koupím se dneska 20 mastí a vyčistím oázu, nebo budu ještě dva dny šetřit stříbro a koupím si pak rovnou pyžamo?" Samozřejmě je jasné, že tento návrh naprosto vylučuje možnost přeměnit zlatky na stříbro!

Zlatky bych vůbec zrušil, vy víte proč... dejte nám za 100 nebo 200 zlatých bonifáce a plusko až do konce serveru a bonus produkci si strčte za klobouk, kdo chce surky, ať si je nakrade!

Standardní

Zdar valecnici. Precetl jsem si navrhy TT a vase reakce. Jsem prekvapen, ze se opet chce tt zkusit vratit do hry bez aukci. Aukce jsou to co vas zivi preci. Ja vam kapsy nacpal az nechutnou sumou za ty leta zavislosti. Jako ultrazlatkar bych skutecne ocenil moznost zahrat si svet, kde by se kupovat nedalo nic. +produkce by se dala za 24h prodlouzit o dalsich 24h splnenich ukolu jako jsou soucasne bonifacovy bonusy. 25 bodu +% jedns suroviny, 50body dalsi a to nahodne atd az do 100 bodu. Nahodne pricemz by ale pri 100 bodech byla aktivovana +produkce vsech 4 surovin. + ucet dejme tomu bych dal na cely servr za fix spolu s bonifacem jaky je dnes. Jen trebas za 250zlatek. Vic aby za totok utratit neslo. Jen za zlaceni budov a npc atd, herni veci, ne predmety. Bylo by to velmi zajimave.

Masere, sice jsou helmy pomoc, ale vyhravame off body pomerne dost, a helmy nepouzivam. Nikdy, nebavi me je menit, myslet na ne. Nasadim kbckovou kvuli sede zone a smitec. Helma pomuze asi jen divovkarum, kdo stavi ve velkych takove predmety neresi...

Venca me jednou osocil,ze bez zlatek by me chtel videt, jak hraju. Uprimne? Sam bych to rad vedel. Byl by to krasny servr, mel by se spustit a urco by prilakal i jiz skoncivsi veterany zpet...

Boost je spatny smer, jakakoliv dalsi uprava startu je jen a jen horsi. Zakladal sem prvni bez ochrany, prisla ochrana, vymyslel se system na podporu mezi spoluhraci a opet zakladam prvni. Vse jde precurat a cesi jsou na to spickovi prebornici, verte mi. Nemente starty, vic to pokazi nez pomuze.

Jo a zrusil bych farm natarek i body z natarek na tomto servru. Pak by off body vyhral skutecny kral utocniku a toho bych odmenil (vy TT) za sikovnost. Vratil bych zpet delsi servry a snizil opet o 40% produkci jako byla ve verzich starsich t4.4...

Drahokamy...to uz ani nvm jak komentovat. Geroj uz ma tolik serepeticek, placenych, a jeste dalsi mu davat...no way, bad way...

Erza
    S16 - eros.cz (KPMG) /ger T3
    tc7 - eros.cz/div-nositel zášti (2xS) /řím/ger T3.5
    ts4 - YYY (NWO)/ger T4
    tc6 - Gh./řím T3.6
    ts5 - Dovakhin (TOP OFF)/ger T4
    ts2 - Tarasque (elite.)/gal T4

Standardní

Jo a zapomnel jsem na ty prispevky o dual a vice uctech. Nekdo tak hraje aby ovladal top statistiky a sbiral frcky, ja abych se dokazal zabavit. Vetsinou to nekoho ucim a to me bavi a velmi...neni nad to predavat sve zkusenosti dale a nejlepe se to dela na 1 ucte ve vice lidech. Vyhovuji mi quattro acc. Trialy taky. Dual uz je pro me malo, nudil bych se. Neni to o schopnostech hrace, proste nas to tak bavi a hrajeme tak leta...
    S16 - eros.cz (KPMG) /ger T3
    tc7 - eros.cz/div-nositel zášti (2xS) /řím/ger T3.5
    ts4 - YYY (NWO)/ger T4
    tc6 - Gh./řím T3.6
    ts5 - Dovakhin (TOP OFF)/ger T4
    ts2 - Tarasque (elite.)/gal T4

Standardní

Zdravím všechny válečníky, i já sem tedy po dlouhé době přispěji svojí myšlenkou.
    Osobně považuji verzi T3.6 za nejlepší, která tu doposud byla. BYla nejlepší, ale ne dokonalá.
    V této verzi se hraly myslím první 2 finále a byly to určitě 2 nejlepší servery, kterých jsem se zučastnil, i když nas tam rusaci pěkně rozsekali.
    Určitě bych se chtěl vrátit do doby před aukcemi a předměty, ale s některýma současnýma vylepšeníma.

Obecně si myslím, že verze do T3.6 hodně podporovaly off hráče, takže, kdo založil později, nebo založil vedle výborného hráče, tak prakticky neměl šanci a mohl mazat. Zatímco současná pravidla velmi podporují def hráče, takže to dospělo do stavu, kdy se vůbec neválčí, klikají se divovky a def a jen se čeká na div (viz poslední finále).

1/ Hero - hera bych nechal ve hře, ale neměl by mít sám o sobě téměř žádnou sílu. To je podle me spolu s předmety ten nejvetsi problem současné verze. Zapomíná se na to, že je to především válečnická hra a současné podobě se po mnoho dnů až nekolik týdnů vyplatí netavět vojáky, protože hero + zvířata to odbrání. Zvířata by se na def nepoužívala, takže by byli hráči donuceni opět od začátku stavět jednotky.
    Takže hera bych nechal - mohly by se mu dávat body do surovin, off bonusu a def bonusu, k tomu bych třeba přidal přerozdělování bodů do rychlosti a regenerace.... ale už ne do síly. Prostě by téměř vždy musel jít s nejakýma jednotkama. Nechal bych mu jen nějakou základní sílu, řekněme někde na úrovni 200 bodů, aby byl o neco málo silnější než caesaris. Možná bych nechal i výpravy, odkud by mohl hero nosit suroviny a jednotky.

2/ Shromaždiště - s přidáním pravidla, že musí být v útoku minimálně tolik jednotek, kolik je lvl shromaždiště obrance, hodne ubylo fejků co ž je jedno z "kořeních" hry. Návrat k fejkování 1 katem asi nebude nejlepší řešení, na druhou stranu, fejkovat 19+1 taky velmi omezuje, protože, pokud chcete zafejkovat 5 cílu třeba 8 vlnama, dostanete se u římanů při určité rychlosti až nad denní produkci jednotek. Podle me by se mela vymyslet nejaká zlatá střední cesta. Například, že musí jít v útoku minimálně 5 jednotek, aby obránce nevidel typ jednotek.
    Dále bych zvýšil počet utoku ve vteřině. Pamatuji doby, kdy nekteří dokázali dát 8-9 utoků ve vteřině. Určitě bych se nebál zvednout počet možných útoků ve vteřině na 6.

3/ Začátek hry - nepřipadá mi jako nejlepší řešení získat na začátku 6 osadníků ani třeba mít hned na začátku pole na 7. Nechal bych současný začátek s bonifácem, možná bych trochu poupravil ukoly a odměny. Ale rozhodne by se co nejvice mělo ze začátku omezit čekání na suroviny. Umím si představit, že by fungoval nějaký rezervní fond, ze kterého by hráči mohli klikat budovy po několik prvních dnů, ale zároven by surky z neho nešly vyfarmit. Kolik by to melo byt nemám přesnou představu.. jestli první den 4k od každé, druhý 8k od každé... a takhle třeba až do 5. dne... nevyčerpané surky by se přičetly k dalšímu dni.

4/ Ostatní - určitě bych nechal současné velikosti úkrytů; 2k respektive 3k u galů.
    Pokud nebudou předměty atd. tak bych v denních ukolech u 75 bodu misto náplastí, mastí atd. rozdával bonusy stavby vojáků -10/15/20% v kasárnách, stájích a nebál bych se ani dílny + dobrodružství.

J.

Standardní

ěJeště, co měnapadlo... s přidáním vesnic s 5 polemi dřeva atd. tak tyto vesnice byly přidány na úkor MCček. Určitě bych vrátil původní poměr MCčeka tyto "nové typy" vesnic bych dal na ukor vesnic 4-4-4-6- Už jen z toho duvodu, že sposta hraču chce zustat tam kde založí, takže by se od začátku hrálo na "větší mapě".
    A dále bych určitě zvyšil rychlost pěchoty a stroju o 1 pole za hodinu (u speedu a 2x o 2 pole), aby si proti sobe mohli pěkně zaválčit i hrači, kteří to k sobe mají dál....

Standardní

jozevec: promin, ale nas v tomto tematu nezajimaji nove navrhy, na to si zaloz vlastni tema, tady jde ciste jen o nazor na ty tri predlozene navrhy.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Citace Původně odeslal baf123 Zobrazit příspěvek
    To, co jsi napsal je irelevantní... Pokud ti někdo zaútočí na více vesnic zároveň, tak ti stejně poskytne bonus jen pro jednu vesnici, takže v tom opravdu problém nevidím )
    Myslím že jsi se nejdříve měl zamyslet než si začal psát

Standardní

Nečetl jsem to celé, tak nevím, jestli to tu zaznělo.

Travian bez výhod pro platící zní sice fajn a zrušením předmětů se toho sice částečně dosáhne, na druhou stranu, já sice nezlatím, ale s pomocí předmětů, které prodám, si mohu koupit další výhody. Bez Bonifáce se sice dá žít, ale má určité výhody a třeba teď se mi daří na ts3 mít bez zlacení nejen Bonifáce, ale navíc mám PLUS na 15 dní a stříbra a zlatek skoro na další 4 týdny. Kdyby se předměty odstranily, neměl bych možnost bez zlacení čerpat tyto výhody.
    Sice mě taky občas štve, že zlatkaři mají hodně velké výhody a spousta lidí, kteří umí jen zlomek toho, co já, jsou ve statistikách výše, ale naučil jsem se zacházet s tím, co mám a jde to taky.

Pokud jde o start, myslím si, že už teď je toho dost. Kdyby lidi zvládli první den se tomu věnovat trochu víc a hráli podle návodu, smažou se rozdíly mezi zkušenými a začátečníky. Když se přidá možnost založit rychle další vsi, podle mne se tohle smázne ještě více.

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 17:24
  2. Travian slaví 10 let - narozeninová party!
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.07.2014, 12:17
  3. špatný chod narozeninového servru
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 01.11.2013, 19:54
  4. 16. 9. 2013 - Restart CZ5 ve speciální narozeninové verzi!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 10.10.2013, 22:39

Pravidla přispívání