Stránka 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 62

Téma: Funkce narozeninového serveru - zajímá nás váš názor!

Standardní

ja bych rad, aby se aspon jeden svet co nejvice podobal uplne tem prvotnim serveru bez hera aukce, a clovek si jen mohl koupit za zlatky produkci +25% .. Myslim ze uz jste si nahrabali dost penez a umoznit jeden svet takovy, vas nezrujnuje !!! zame 3 moznost Bez predmenu....

Standardní

třetí možnost hrdina bez předmětů by podle mě měla obrovský úspěch. Ačkoliv jsem zlatkář a můžu říct že mi to ve hře hodně pomáhá ale rád bych si zkusil čistou hru kde to není o zlatkách ale o umění a strategii hráče, který bude moct opravdu ukázat co v něm je a nebude to o tom kolik do hry nasype peněz a zároveň si myslím že to hráče bude mnohem více bavit a umístění v žebříčkách bez vysolení tísíce korun si také hráči budou více vážit.
    ale trochu bych zvážil možnost nechat dobrodružné výpravy s tím že by hrdina nosil jen suroviny což by na začátku hry určitě pomohlo k rychlejšímu rozjezdu

Standardní

Podla mňa je najlepšia tá tretia možnosť, prvú určite nie.
    Ale mohli by ste občas dať aj normalnu hru v 2x rychlosti.
    11 mesiacov je dosť veľa a speed je pre pracujúceho náročný

Standardní

Co se týče startovacího boostu, přijde mi zbytečný. Je to taková novinka, aby hra nebyla stále stejná. Za mě tedy NE.

Drahokamy? Hrdina je už takto dost silný. Vždyť sám zabije několik vojáků.....Takže za mě také ne.

Žádné předměty? Konečně by se vrátila doba ,,starého travianu". Hodně hráčů, tím i hodně ,,farem". Nováčkové by měli více času se učit, jak hrát hru. Takto se připojí nováček a pokud nemá štěstí, mi ,,veteráni" ho ihned začneme farmit.

S třetí možností bude méně vesnic a menší armády (pokud by se i neprodloužila doby nasazení artů a natarů), ale zároveň budou muset hráči lépe strategicky plánovat, zda budou riskovat, hrát defensivněji, více spolupracovat atd.

Standardní

Jednoznačně možnost číslo 3 a to hra bez výbavy hrdinů a jak kolegové psali návrat zpět kdy měli lidi stejné výchozí podmínky žádné útoky herem a vybíjení stovkových defů na začátku kupování helem na KB a prostě celkově zvýhodnění startu.

Možnost diamantů rovnou zavrhuji to je další komodita po zlatkách a stříbru= pay 2 win

A možnost založení 3 vesnic fakt lákavé ale těch multáků bude tolik že je nebudete stačit mazat. A aby založil ámoš na jiném připojení účet co pomůže jen byt pár dní se vyplatí. Takže boost 2 vesnic ne spíš byhc udělal boost třeba dostat vesnici s polema na 7 levelu a hrajte. Už má produkci už má KB a skupovači, zlatkaři a podobní nebudou mít až tak velkou výhodu v začátku bude to i o otm jaké MC chcete a jak daleko a kolik budete mít štěstí.
    A osobně já byhc radši než boost vesnic na 3 ihned prodloužil hru. Chabí mě doby kdy jel server 12 měsíců a když někdo rozbil offku v klidu si jí dostavil měl dost času.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

Citace Původně odeslal Maser Zobrazit příspěvek
    Myšlenka hera bez předmětů je sice hezká, ale uvědomte si jednu věc - co tak sleduju, tak offařů stále ubývá, protože lidem dochází čas na off založenou hru a funkce, která je "drží nad vodou", tj. klikání offek přes helmy by jim hodně uškodila. O 10 - 15 - 20% offky míň v jednotlivých fázích hry je ve finále poměrně markantní rozdíl. A neříkal bych to, kdybych nevěděl, že drtivá většina defařů def přes helmy nekliká (když ano, tak jen v jedné vsi).
    Takže? Já osobně nejsem zastánce itemové hry, ale osobně si nedokážu představit návrat ke kořenům (T3.6) a klikání offek bez helem. Jako jo, bude to pro každého pohodlnější, když na to nebude muset myslet, ale kdo potom bude útočit, když si každý řekne, že pro něj vlastně off hra "vůbec" nemá smysl?
    Ono být opravdu aktivních off hráčem je velice časové náročné. Já s tím neměl problémy před 5-7 lety, když jsem ještě chodil do školy. Teď už neni tolik času, aby u toho člověk denně trávil 10 hodin a posílal útoky Samozřejmě, hodně hráčů to řeší tím, že mají společný účet a ty časy si nějak rozdělí, ale to neni pro mě, protože osobně si myslím, že něčeho dosáhnout sám, je o dost větší úspěch, než hrát na účtu ve třech. Defenzivně založená hra je o dost jednodušší, méně časově náročná, prostě pro lidi, co u toho nemůžou trávit půl dne...

Standardní

jsem pro bod 3 a ještě bych zrušil farm list a dualy ,to by pak bylo zajimavé, jenže by tonikdo nehral protože je každej pohodlnej =8-))
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Citace Původně odeslal chameleon Zobrazit příspěvek
    jsem pro bod 3 a ještě bych zrušil farm list a dualy ,to by pak bylo zajimavé, jenže by tonikdo nehral protože je každej pohodlnej =8-))
    Zapoměl si dodat že se 95% lidí vymlouvá že nemá čas
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

Citace Původně odeslal chameleon Zobrazit příspěvek
    S tím bych neměl problém

Standardní

Možnost 3 je sice pěkná, ale zase bude upřednosťnovat pořád defaře. Musel by se zrušit úplně hrdina, aby zmizely off a def bonusy. Případně navratit def bonus jen pro jednotky co jsou s hrdinou ze stejné vsi a ne na celý učet.

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 17:24
  2. Travian slaví 10 let - narozeninová party!
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.07.2014, 12:17
  3. špatný chod narozeninového servru
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 01.11.2013, 19:54
  4. 16. 9. 2013 - Restart CZ5 ve speciální narozeninové verzi!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 10.10.2013, 22:39

Pravidla přispívání