Stránka 5 z 15 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 141

Téma: Travian: Kingdoms - Názory a diskuze o novinkách

Standardní

Osobně chodím hrát s lidma co znám osobně roky a o ty se starám, nehodlám dělat chůvu někomu, kdo by normálně byl moje farma, ale najednou je můj guvernér a mám se o něj starat jako o aliančníka, TT mě těžko může donutit starat se o někoho, o koho se starat nechci

Standardní

Vyjimečně souhlasím.

Lidi spolu hrají léta a chtějí být spolu na větším územím a to první měsíc moc nejde a králové musí rozsévat vesnice kvuli tomu po půlce kvadrantu aby se to spojilo. Tohle odradí právě ty nejvíce platící hráče co do toho sypou zlatky horem dolem.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

Uz po T4 se rikalo, jak odliv hracu nebude. Ale byl. Ted to bude jeste horsi. Tohle uz proste neni ta agresivni hra, ktere sem propadl

Standardní

Zdravim posledni prispevek v novinkach T5 byl 23.10 a do te doby to přibívalo docela pravidelně, možu se zeptat zda plánujete ještě nějaké ? Případně kdy nebo v jakem časovem rozestupu?

Pelda

Standardní

Z hlediska hratelnosti by se měla změnit především finanční a časová náročnost hry. To by samotní hráči ocenili vůbec nejvíc.
    Finanční náročnost zvyšují především neomezené placené výhody, které vytvářejí obrovské rozdíly mezi hráči platícími a neplatícími. Zejména okamžité dokončení budov, NPC a aukce s předměty. Mým návrhem je, když ne tyto výhody zrušit zcela, tak alespoň rozumně omezit (počet).
    Časová a finanční náročnost současně by se dala omezit i zákazem dualů. Samotný hráč je v obrovské nevýhodě - jak finanční tak v časové - oproti účtům, na kterých hraje několik hráčů.
    Tyto 2 aspekty, časová a finanční náročnost hry, mají podle mého největší podíl na úbytku hráčů a poklesu popularity travianu za poslední rok(y).
    Majitelé hry mají určitě velmi dobře spočítáno, jaké prvky hry jim generují největší zisky. Jejich správná ekonomická rozhodnutí jim není třeba vyčítat. Nicméně pro mě osobně je v současné době hra nehratelná s jakoukoliv grafikou a s jakýmikoliv zveřejněnými "pseudovychytávkami".

Standardní

S tim uplne nesouhlasim. Dualy byly uz pred T4 a o ubytku hracu se mluvit nedalo. A vyhody byly az na aukce taky stejne, a nikdo neplakal

Standardní

pelda: Z důvodu časové vytíženosti v práci jsem neměl čas dávat další příspěvky. Momentálně mám rozepsaný článek na aliance, takže ten bych měl uveřejnit nejpozději v průběhu příštího týdne. Následně by zase měli články přibývat pravidelně.
    Historie (pouze dohrané servery):
    cz3: (1. věk) robot http://traviansilesia.ic.cz; (3. věk) Belisana&Kníže
    cz5: (2. věk) johnH
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)
    Kvalifikace: Brunibal

Standardní

TOP hra se dá hrát i v T4 na single účtu a hlavní spotřeba zlatek padá na npc/stavba budov což není vynález T4. Zakázat dualy je nereálné, to bys povolil jen jednu ip na účet, nebo jak by si toho chtěl docílit?

Dle mě je úbytek hráčů spíše odrazem marketingu a vývoji počítačových her, případně konkurence.

Standardní

Hraji single acc, cca sem si koupil za tento speed 500 zlatek,do pátého týdne jsem se držel top 20 v pop, off, i herech následne jsem omezil pop abych mel lepsi off bonus proti tramtárijcům, smajlům a spqr. (off rank klesl bo sem nesel na artefakt.) Stací k tomu jediné a to aktivita. zlatky utrácím za bonusy a obcasné npc. nic víc nic mín.

Standardní

Promin ale snazil se tim basnik neco rict, nebo ses preklikl ze sekce tlacharna czx na tohle tema?

Podobná témata

1. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 03.06.2015, 11:32
  2. Travian T5 Kingdoms CZ1!
    Autor hynekzalesak v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 25.05.2015, 02:20
  3. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 19.05.2015, 21:29
  4. Z Travianu 5 se stává Travian: Kingdoms
    Autor merlouska v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0