Stránka 4 z 15 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 141

Téma: Travian: Kingdoms - Názory a diskuze o novinkách

Standardní

Mne osobne novinka kráľ , guvernér moc nesadla ....hráči 30-40 čo hrajú travík tak nemajú potrebu sa hrať na kráľov a tiež vynovená grafika im nič nepovie. Pre nich je dôležité aby sa rýchlo načitalo, bolo to rýchle a dalo sa to občas hrať a kontrolovať aj cez telefon. Celkove mi pripadá T5 viac zameraná na zvýšenú spotrebu zlatiek, tiež novinky ohľadne artov sa mi nepáčia.

Standardní

No nevim jestli jsem jedinej, ale systém království opravdu nechápu

Standardní

Co nechápeš? Můžeš být konkrétní. Pokusíme se dovysvětlit.
    Historie (pouze dohrané servery):
    cz3: (1. věk) robot http://traviansilesia.ic.cz; (3. věk) Belisana&Kníže
    cz5: (2. věk) johnH
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)
    Kvalifikace: Brunibal

Standardní

na zacatu projedes tutorial a pak si vyberes jestli budes kral nebo guverner kdyz si kral guvernerove ti odvadi nejake dane kdyz si guverner odvadis dane (pokud nejsou navyseny nejdou z tv produkce) behem hry mozes nekolikrat zmenit to co budes ty jestli guverner nebo král, ale postupne se doba premeny prodluzuje. Jinak je tam vse podobne jak ted krome zprav, ale o tech bude snad další update a já doufám že brzo

Teoreticky se tento system snazi, aby spolu hraci v okolí vycházeli dobre, bo je to pro ne vyhodne. Prakticky to bude chtet urcite par servru nez se to zazije. stejne jako to chtela verze 4, ale já doufám ze to vyjde brzo protoze se na to opravdu těším

Pelda

Standardní

Systém dej okolí klid ono se pak zbouří a vykatuje tě bude fungovat ideálně zase hráči vyhrají.
    Naposledy upravil Maťec : 28.11.2014 v 23:05 Důvod: Neslušné vyjadřování
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

Wmarty: stačí nebyt zabedněný hráč a aktvne si se svým okolím psat. Ještě se mi nestalo aby na mě zautocil nekdo s kým se od začátku servru bavím.

Pelda
    Naposledy upravil Maťec : 28.11.2014 v 23:05 Důvod: Neslušné vyjadřování

Standardní

caute, na travian blogu som cital ze cena NPC stupla na 5 zlatych a instabuild na 3, ale ako kompenzacia su byvale plus ficury zadarmo. Viac info sa tam vsak nepisalo, vie niekto ktore plus veci sa tym myslia? urcite nie vsetky.

Standardní

Ty kralovstvi taky moc nepobiram. Zvolim si krale, protoze chcu farmit, a za odmenu dostanu kolem sebe lidi, co maji o 6 dni delsi dobu ochrany a navic, kdyz je sfarmim okradu sebe? To je jako bych dostal random lidi do aliance, a kdo vi, treba to budou retardi.....

Standardní

tak aby som si odpovedal, vraj je v t5 + a aj "obmedzeny" gold club zadarmo. Afaik nemci velmi obmedzili moznost ziskat zlato cez aukcie ale ked to takto kompenzovali tak by to mohlo byt OK. Zmykat zo zlata budu hlavne hracov ktori to hrotia, instabuild a npc bezni hraci takmer vobec nepouzivaju, zato + vyuzije kazdy

Standardní

Citace Původně odeslal Maser Zobrazit příspěvek
    Věřím, že T5 přitáhne nové hráče, ale "stará garda" se na travian podle mě vykašle...

tech novych hracu bude minimum a TT prijde o ty stare tahouny, jakoze hrat si na krale atd ? vsechny cz servery hraje cca 14t lidi kolik myslis ze jich tahle zmena privede ?
    Naposledy upravil rnasakr : 01.12.2014 v 10:51 Důvod: zmena k horsimu

Podobná témata

1. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 03.06.2015, 10:32
  2. Travian T5 Kingdoms CZ1!
    Autor hynekzalesak v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 25.05.2015, 01:20
  3. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 19.05.2015, 20:29
  4. Z Travianu 5 se stává Travian: Kingdoms
    Autor merlouska v sekci Oznámení