Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Národy Jak to je

Standardní Národy Jak to je

Ahoj, Chtěl bych se zeptat proč se říká že galové můžou být off nemá to být tak že když jste gal měli byste být deff ? Protože nechci věřit tomu že gal může být niak dobrý v off. A taky se ptám když je gal
    deff je to dobrý deff ? protože galové mají na obranu jen falanga a druida římani mají podle mě lepší deff i off jako galové protože když postaví jednotku má slušné deff i off. A germáni ti mají nejlepší útok ze všech
    a potom mají oštěpaře takže jsou galovi blesky vcelku nanic. Proto se ptám v čem je gal dobrý ? prosím napište mi proč je gal lepší v deff a off než římani a germáni. A taky mi prosím napište jak se bourají budovy jestli to jde.

Děkuju za odpovědi zítra chci hrát na novém serveru a chci být gal ale jak přemýšlím nevím v čem vynikají.

Standardní

gal je hnuj národ.
    budovy se bouraj v hlavní budově od desátého levelu výše

Standardní

amateur neverim ze zrovna od teba to pocujem...

Pocuj ja som hraval dlho za galy offara, sermiary su silna jednotka a co sa tyka do utoku su najlepsi v rychlosti dokazal som za nich za tyzden sa dostat do farmarov tyzdna. neexistuje nic co by sa rovnalo na farm oproti blesku hlavne ked chces vnoci niekoho navstivit zrusit par jednotiek a spravit dobry lup. Najlepsie na OFF galovi je ale podla mna kmenovy vodca.. je rychlejsi ako rimsky ci germansky a ked hras ako agresor co bere co sa da je to velka zbran. Nic menej pri vylepseni travianu trocha pozabudli vylepsit ich OFF a stratili na germanov a rimanov (vid. pivovar a zriedlo) k tym ostepom ti poviem len tolko velmi malo ostepov najdes na servery u germanov ty co hraju germanov nestavaju zrovna ostepy

DEFF vravis tu ze nemaju poriadny def a tocis tu nieco o sile na jednotku kamo falanga sa trenuje kratsie a neni tak nakladna ako rimske def jednotky. Dalsie vec ze falang ma rychlost 7 poli za hodinu a pret 5 poli... Ver mi ze ma casto nasralo ze mam kopec pretov a nestiham poslat...
    Dalsia vec je ze si zrejme nepocul o kombinacii v DEF DRUID a HEUDAN. Druid je najlepsia jednotka na DEF v traviane stihnes vsetko a ma velke obrane cislo. HEUDAN sa da vyuzit aj na utok a este lepsie na obranu proti konom. cize mozes utocit a zaroven mas aj DEF. A je to najrychlejsie COMBO na DEF ake v traviane existuje!

Podobná témata

1. Národy
    Autor erosek v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 09.03.2009, 13:02
  2. národy
    Autor asterix v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 16.01.2009, 22:08
  3. Národy...
    Autor HejtmaMa v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7