Stránka 5 z 13 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 121

Téma: T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

Budu souhlasit s kolegou nade mnou. Osobně se mi mapa v nové grafice líbí, načítá se dokonce rychleji než ta starší (možná to bude ale jen můj pocit)... jediné, co se mi nelíbí, je vyobrazení vesnic. Jsou nevýrazné a na to, jak je jedno pole na mapě velké, by mohly být vesnice trochu větší. Kolem nich je spousta volného prostoru.
    A možná to taky bude jenom o zvyku, ale ta červená "stužka", sloužící jako podklad nadpisu pro Denní úkoly, je na můj vkus trochu moc výrazná a tahá oči, když je zbytek hrací plochy žlutozelený.
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Standardní

Zajímalo by mě, jestli už Nataři v této verzi útočí. Nemohu o tom nikde najít zmínku, ale nechci to zjistit tím nepříjemným způsobem.

Standardní

Co nebylo zmineno jako novinka ci zmena, nemeni se.

Takze ano, Natari stale utoci.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Pěkná řeč ,,blacku´´.Nic proti lamám,ale když sou lamy lamama tak se s nima nedá nic jinýho děkat než farmit.Když se mi nějaká lama dostane do ali a zjistim to zavčasu tak se snažim poučit a napravit chyby jinak farmim........co se týče tohoto serveru tak zatím nemám žádné výhrady......spíš + pro spotřeby jednotek a následná větší produkce....

Standardní

Podle mě tato verze nebyla vubec dobrej nápad!Zvlašt ty denni ukoly (nejspis prestanu hrat travian)

a to stěma surovinovýma dolema bylo myšleno jako surovinove polčka?? o 40% budou davat více surovin?? Nezdá se mi to moc jako dobrej nápad
    Naposledy upravil Maťec : 16.02.2014 v 18:52 Důvod: doublepost, to se mi nezdá jako dobrej nápad

Standardní

Proboha co jste to udělali s tou mapou . Ostatní se mi líbí, ale ta mapa je PŘÍŠERNĚ HNUSNÁ - nic proti.

Osobně za mého 8 let hraní Travianu jsem viděl spoustu změn, ale tahle je asi nejhorší (

Kdyby bylo na mě co bych udělal, tak by to bylo rozdělit Travian na dvě části: Začátečníky a Veterány. Na každých serverech by byly jiné pravidla apod.

Standardní

Naprosto souhlasím s Hoods

Standardní

Asi jedinu chybu co vidim su tie KB pretoze zapise ti ich hned ale zakladat mozes aj tak az po uplynuti... to je proste kravina... najlepsie to bolo po staru... Toto ta len zavadza ale zalozit nemozes... sice je to lepsie asi pre vypocet KB kedy bude mozne zalozit ale podla mna je blbost pisat ze KB mas ked ich nemas....

Citace Původně odeslal Stygy25 Zobrazit příspěvek
    Podle mě tato verze nebyla vubec dobrej nápad!Zvlašt ty denni ukoly (nejspis prestanu hrat travian)

a to stěma surovinovýma dolema bylo myšleno jako surovinove polčka?? o 40% budou davat více surovin?? Nezdá se mi to moc jako dobrej nápad
    Ja myslim ze ta produkcia je skor ako nahrada ze v minulosti skratili server o tretinu ci ako to vychadza
    Naposledy upravil Maťec : 31.03.2014 v 07:18 Důvod: doublepost

Standardní

..no tak pisete tu o KB, neviem sice kam napisat moju skusenost z dneska, ale ja som uz fakt dost znechutena.

Nemozem povedat tato verzia sa mi nepaci, ale prva moja neprijemna skusenost bola, ze si nemozes priradit svoje oazy k inej dedinke, musis ju jednoducho opustit a az potom priradit, ak tu v ten cas niesi, mas smolu, moze ti ju niekto slohnut.

No pisem hlavne z dnesnej skusenosti:

Jedna sa o to, ze ak si spustite slavnosti, tak vam to KB neprida, ale UBERIE.
    Minule bola chyba, ze v sedje slavnosti KB nepridavali, teraz je to opravene , ale asi tak, ze mimo sedej ti odkliknute slavnosti tie body uberu. Cize takto budem zakladat dedinku neviem do kedy, lebo ak kliknem slavnosti KB mi uberie.
    Hram na zlatky a preto aj ocakavam , ze za to budem mat aj to co si zaplatim, a nie ze ma to este aj v hre bude oberat o to co mi pravom patri. Kto mi vrati tie KB co mi vlastne tato chyba zapricinila?

Standardní

KB se neubiraji, jen tam blbne ten vypocet.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Podobná témata

1. T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 194
    Poslední příspěvek: 29.06.2014, 08:53
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 08:50
  3. Kritika a Chválení
    Autor cirtas v sekci Všeobecně