Stránka 3 z 13 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 121

Téma: T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

Citace Původně odeslal Dom-prd Zobrazit příspěvek
    Dříve hra opravdu na vrcholu se podle mě díky své podezřívavosti autorů a spoustě pravidlům dostává na obyčejný průměr k ostatním hrám.
    To neni podezrivavost autoru, to je nutna obrana proti vycuranosti hracu. Nebo tobe prijde normalni, ze na novym serveru si hrac zaregistruje ucet a k nemu 50 multiuctu, ze kterych si posila suroviny?
    Nerada to rikam, ale bohuzel si za to muzete vy hraci sami

Ad ukoly - pokud myslis ty denni ukoly, http://forum.travian.cz/showthread.p...l=1#post977156
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Díky za ten odkaz už bych chtěl snad jen dodat a za tím si budu stát, že obchodování/kupování surovin není to samé jako posílání surovin na jíné(multi) účty

Standardní

Obchodovani ne, ale tam je zase v pocatcich hry jiny problem, ze se objevuje hlaska "nabidku nebylo mozne prijmout". Zpravidla je to kvuli nizke produkci, takze jeden z hracu by prodelal tolik surovin, ze by to bylo porusenim pravidel.

Kazdopadne vzhledem k tomu, ze je to nova funkce, tak se asi uvidi teprve az ve hre, jak moc to ve skutecnosti (ne)omezuje hrace a pak se da eventualne bavit o nejakych upravach.

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Zákaz posílat suroviny změní na začátku pár věcí, velmi lehce omezí pomoc z multiúčtů, "poškodí" aktivní spolupracující ally-kromě nestavění ambasád, když se na ně nemůže ally složit nebude možno z výkopu přesouvat surky mezi hráči dle zaměření a jejich zefektivnění, nicméně při delším zamyšlení člověk dospěje k závěru, že fungující ally stejně musí rozsekat solisty, akorát to bude o něco později, stejně jako budou o něco poději rozsekáni osamocení nováčci. Každopádně díky povaze a "férovosti" spousty hráčů na travianu je to krok kupředu.

Standardní

Ohledně toho posílání surovin... Pochopil jsem, že pokud jsem v ochraně nemůžu posílat suroviny, ale zajímalo by mne, zda-li jde posílat suroviny od hráče bez ochrany hráči, který je ještě v ochraně? Předem děkuji za odpověď. Jinak shledávám, že až na menší problémy, způsobené přesně těmito obstrukcemi s posíláním surovin, je tato verze celkem dobrá a rychle přizpůsobivá. Rozhodně je to další zpestření hry, obzvláště ty denní úkoly přijdou k chuti

Standardní

Ahoj,

chtěl bych se zeptat proč nemám splněný úkol "Aukce" když jsem koupil 10 bylinkových mastí?

Standardní

Podle mne je to omezení obchodování jen na 1:1 blbost. Pokud jde o multiúčty, ty jsou přece zakázané a dají se odhalit např. přes IP. Tohle opatření omezuje nevinné. Jako vždy mám velké přebytky železa. To má ale malou cenu a tak ho nemůžu prodat a koupit dřevo nebo hlínu, koupím jen občas trochu obilí, které pak, když budu mít štěstí, za hlínu nebo dřevo vyměním. Pokud nechci zlatit, nemám šanci využít suroviny a brzdí mne to v rozvoji.
    Je sice hezké, že se tím vyřeší jeden problém, ale vzniká jiný. Není škoda se špinavou vodou vylít z vaničky i dítě? Bohužel tak se v naší zemi řeší vše, tak proč mne to překvapuje tady...

Standardní

Az na to, ze Travian se neprogramuje v nasi zemi.

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

A ještě jedna poznámka: Když už není možné přijmout v ochranné lhůtě nabídku v jiném poměru, než 1:1, bylo by snad vhodné také neumožnit takovou nabídku vložit. Podívejte se na tržiště, kolik je tam nabídek. Naprostá většina je v jiném poměru, takže nejde přijmout. K čemu tam tedy jsou? Smysl dostanou až ve chvíli, kdy prvním registrovaným skončí začátečnická ochrana.
    Spousta hráčů o této změně neví a proto tam takové nabídky dávají.

Ok, tak v tom případě aspoň vím, že nejen v naší zemi někteří nepoužívají mozek Ale to vlastně už vím taky dlouho...

Hodně změn je k lepšímu a co se týká uživatelského prostředí, většinou se mi změny líbí, ale tohle je prostě blbost. Jediný kladný efekt to má z pohledu provozovatele, tedy že lidi nutí kupovat si zlatky. O tom už tu ale psali jiní.
    Naposledy upravil Maťec : 31.01.2014 v 16:57 Důvod: doublepost

Standardní

Nikdo lidi nenuti kupovat zlatky :d
    A do trziste se daji suroviny napriklad i jen schovat, at netece sklad.

Podobná témata

1. T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 194
    Poslední příspěvek: 29.06.2014, 08:53
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 08:50
  3. Kritika a Chválení
    Autor cirtas v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 3