Stránka 2 z 13 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 121

Téma: T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

To je možný , ovšem lamy končí v tu chvíli co vyzkoumáš katapulty.

Standardní

Este dotaz ku KB. Plati aj pre rychlejsie servery ako normal tych 500 KB bonus na zaciatku hry ? Nakolko na 3* speede by som tym mal hned na zalozenie dalsej dediny a dobrym manazmentom z plnenia bonifacovych uloh a s trochou farmu by sa dalo zalozit dedinu uz po par hodinach.
    comodore
    CZX9-com.yu http://www.youtube.com/watch?v=CBIjoxb_S18

CZX10-Erebos http://www.youtube.com/watch?v=2HIepMAuQrM
    CZX11-YU.com http://www.youtube.com/watch?v=5xfxwlNzC4U

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

jelikož nebyl tento "startovní bonus" nijak omezen / upřesněn vůči rychlosti, tak zřejmě ano. Tedy 500Kb dostane každý, nezávisle na typu (rychlosti) serveru.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Ono to taky nemuselo byt upresneno ciste jen proto, ze nikoho nenapadlo nad tim premyslet a dat to do oznameni.

Osobne bych si spis tipla, ze to na speed serverech bude min, ale zatim to nikdo nerekl oficialne. Ale do startu noveho speedu to urcite zjistime s jistotou.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Chránit "lamy" den nebo dva týdny-výsledek bude stejnej, pokud ho někde neveme pod svá křídla, nováček prostě nemá šanci sám proti starým harcovníkům, filtrace shromaždiště, pokud bude možno filtrovat útoky na sebe bude hodně dobrá, dál bych osobně uvítal možnost odeslat všechny fl najednou, nastavit "všeobecnou" nabídku na zboží na aukci a ten dobrý nápad nemožnosti posílat suroviny z výkopu bych pro "lamy doladil" bezplatným měněním surek NPC po dobu ochrany, protože jinak s obilím nic nenadělaj, 1:1 jim ho nikdo nekoupí.

Standardní

místo 200 stříbrných dostane hráč 20 000 surovin jednoho náhodně vybraného druhu

--->Chtěl bych se zeptat, zda to bude nějak ošetřeno, aby se mi to vešlo do skladů nebo si budu muset v začáteční fázi udělat takový sklad, aby se to tam vše vešlo. Díky

Jinak co vidím na této nové verzi jako veliký mínus, tak je omezené obchodování v začátečnické ochraně. Myslím, že je to blbost a tvůrci tím chtějí přinutit hráče, aby začli ještě více používat zlatky a tím si tvůrci namastily kapsy. Podle mě se Travian team snaží ještě více zkomercializovat tuto hru a začíná tím diskriminovat ty hráče, kteří se snaží hrát bez zlatek

Předem díky za odpověd
    kazuk99

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

ne, jde o ochranu proti tzv pushingu, tedy situaci, kdy několik "podpůrných" účtů surovinově podporuje jeden účet, na který se následně přesunou majitelé podpůrných účtů jako duálové (případně ještě horší situace, kdy podpůrné účty jsou multiúčty). V začátcích, kdy je většina / všichni hráči v protekci, to dokáže podporovaný účet posunout velice rychle před ostatní, čestně hrající hráče.
    Naposledy upravil Black : 26.01.2014 v 18:10
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Citace Původně odeslal Dom-prd Zobrazit příspěvek
    místo 200 stříbrných dostane hráč 20 000 surovin jednoho náhodně vybraného druhu

--->Chtěl bych se zeptat, zda to bude nějak ošetřeno, aby se mi to vešlo do skladů nebo si budu muset v začáteční fázi udělat takový sklad, aby se to tam vše vešlo. Díky
    Budes si muset postavit sklad.
    Ale odmena 20 000 surovin je az "kategorie 4", tzn. 100 bodu za splnene ukoly. Toho lze dosahnout nejdriv se dvema vesnicemi, takze uz snad nebude takovy problem mit sklad(y) prislusne kapacity
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek
    ne, jde o ochranu proti tzv pushingu, tedy situaci, kdy několik "podpůrných" účtů surovinově podporuje jeden účet, na který se následně přesunou majitelé podpůrných účtů jako duálové (případně ještě horší situace, kdy podpůrné účty jsou multiúčty). V začátcích, kdy je většina / všichni hráči v protekci, to dokáže podporovaný účet posunout velice rychle před ostatní, čestně hrající hráče.
    Ano, tomu rozumím, pokud si lidé posílají suroviny, že je to špatně, ale pokud se toto děje pomocí fuknce koupit/prodat přes tržiště, tak přeci kupující strana musí za danou částku obratem taktéž zaplatit. Tudíž je to regulérní cesta. A další věc, z počátku hry nemá každá suroviny stejnou hodnotu(třeba obilí/hlíně). Osobně si myslím, že tím nahráváte hráčům kupující zlatky a pro Ty, kteří hrajou bez cheatů, jenom hážete další překážku do cesty. Tržiště tím prakticky ztrácí význam! Je to absurdní a docela mi to znechucuje tuto hru... Dříve hra opravdu na vrcholu se podle mě díky své podezřívavosti autorů a spoustě pravidlům dostává na obyčejný průměr k ostatním hrám. Když hra začínala, tak to bylo jiné kafe. Člověk si mohl vybrat, zda chce hrát jako dobrák nebo jako karierní zdrádce aliance. Ted je to pravidly tak svázané, že je to opravdu hodně jenom o penězích a o armádě. Vychytralost ztrácí svůj význam

Standardní

Můžu se zeptat, kde najdu seznam úkolů?

Podobná témata

1. T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 194
    Poslední příspěvek: 29.06.2014, 08:53
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 08:50
  3. Kritika a Chválení