Stránka 4 z 20 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 195

Téma: T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

Na kvalifikační servr hledám napovídače aby mi radil na co mám klikat xD a ještě k tomu bych poprosil od supportu mapku a stručný manuál ikonek xD xD. Děkuju. xD

Standardní

Tak jsem se regnul na ten italský server abych okouknul grafiku a možnosti a když sem se kouknul na surovinová pole zvenku tak jsou doslova ''vyblitá'' prostě strašně světlá bez kontrastu. Vidím blbě nebo si to myslí i někdo další?

Standardní

Ja jsem s novou verzi celkem spokojeny. Necekal jsem tolik zmen, ale rozhodne se mi to libi.
    Takrka nemozne vyraznejsi pouziti multiuctu ve svuj prospech atd..
    Jeste uplne zrusit FL, neomezeny pocet utoku, vetsi aktivitu nataru a par dalsich veci a bude to mnohem vic o kvalite hrace.
    Preci jen.. Kdo neumi nahazet souradky do FL a pak si jen kazdych 10 minut poslat a byt za vodou? :-)
    Travian mam rozdelen na procenta co a jak ovlivnuje pohyb uctu, tzn.: penize, aktivita, strategie, jiste pomucky (bot, multaky, aj.) atd..
    Prichodem T4 mi dost stouplo procento u polozky "penize". Coz o to, chapu to, nejak nemci vydelavat musi. :-)
    A jsem rad, ze s prichodem T4.2 stoupla i polozka "strategie" a klesla "jiste pomucky".

Btw. prijde mi, ze tato nova verze hodila dost do nevyhody slusne hrajici germany a naopak pomohla slusne hrajicim galum. (podotykam jen u off hracu, defari na 4.2 mi prijde vydelali za jakykoli narod, tedy... Pokud jejich strategie neni "nafarmit si na def", coz se ale pak da jistym zpusobem radit opet do ofenzivni hry... :-))
    Samozrejme, ublizila rimanum a galum, kteri si k jizde pomahali kamarady atp. :-)
    Takze zaverem: za me jsem spokojen, dalsi duvod, proc hrat za galy, vse co jsem rekl je muj nazor a nikomu neberu ten jejich. Kazdopadne.. Libi se mi to vic, jak T4 (coz nic nemeni na tom, ze 2.5 je 2.5 :P)
    Naposledy upravil Morleus : 09.03.2013 v 17:08
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Mimochodem... Remulus ma pravdu.. Podle me to znevyhodni ofenzivni top hrace.. Na jednu stranu.. Lide si stezuji, ze ubyvaji hraci. Samozrejme, ze ubyvaji.. Proc by meli hrat, kdyz hned co se zaregistruji na ne jde utok od hracu, co do toho cpe x penez a travi u toho x hodin denne. Je to kazdyho vec a nikomu se nesmi nic vycitat, ale na druhou stranu.. Tato verze to udelala snadnejsi tem hracum, co nezlati a nesedi u toho dny a noci... Tudiz si myslim, ze by mohl stoupnout hrajici pocet lidi.
    Ma to nevyhody, ale i vyhody. I tom, ze hero se smi ozivit jen pri kladne produkci ani nemluvim.. To je hlavne pro off germany na zacatku pekne zdrcujici.. Ale zase.. Pomuzeme tim tem "znevyhodnenym" defarum a nebo hracum, co u toho tolik nesedi.

Nerikam, ze nejak prehnane myslim na druhe, ale jsem rad, ze 6-10 lete dite, ktere u toho samozrejme nebude stale sedet a ktere samozrejme nebude zlatit ma budoucnost. :-)

Standardní

FL bych taky zrušil úplně, na tx3 posledním jsem byl dost pobaven že na mne najednou útok od spojenců, a von si prostě napsal chybně souřadnice

Standardní

fl4g: Sama hra má podstatně lepší nápovědu, takže potom stačí kliknout na ikonu s žárovkou u Bonifáce a budeš vědět 75% změn u uživatelského rozhraní. A jak jsem psal dávám postupně do Answers seznam úkolů od Bonifáce, abyste se mohli na to strategicky připravit. Jenom to chvíli trvá, tak odhaduji, že celé to bude během pondělí/úterý. Jestli potom se dostaneme k nějakým dalším věcem to momentálně netuším, ale na supportu ti velmi rádi odpovíme, když si nebudeš vědět s něčím rady.
    Historie (pouze dohrané servery):
    cz3: (1. věk) robot http://traviansilesia.ic.cz; (3. věk) Belisana&Kníže
    cz5: (2. věk) johnH
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)
    Kvalifikace: Brunibal

Standardní

a ještě dostaneš odměnu
    Naposledy upravil Maťec : 10.03.2013 v 08:02 Důvod: nevhodná citace

Standardní

Technická otázka k oživovaniu hrdinu - kýbel bude fungovať obilie-neobilie?
    Je nezmysel vyhlasovať používanie tohoto fóra za privilégium.
    Je to servis na ktorý majú zákazníci právo!

Standardní

podle me ano, tam nezalezi na produkci kdyz ho ozivis instantne

Standardní

to by bylo jeste fajn... ja myslel, ze ani kybl.. :-D coz by pak bylo dobre blby na zacatku.. :-)

Podobná témata

1. T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor Black v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 120
    Poslední příspěvek: 17.01.2015, 10:08
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 08:50
  3. Kritika a Chválení
    Autor cirtas v sekci Všeobecně