Stránka 20 z 20 PrvníPrvní ... 10181920
Zobrazují se odpovědi 191 až 195 z 195

Téma: T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

Murun, napis prosim na support ve hre nebo na admin@travian.cz, at to muzeme predat dal.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Tak za první prodává se za stříbrné a ne za zlaté a těch pár minut má vliv ne na cenu ale nato že pokud nevíš která aukce je právě ta tvoje- díky tomu že nevíš čas tak nemůžeš převádět stříbro z "pomocných účtů" a to ti asi vadí ze všeho nejvíc ale nechceš to říci naplno:-)

Musíš pochopit že travian je na výdělek peněz pro majitele tak se takovémuto jednání snaží zabránit aby jsi raději kupoval zlatky a ne si převáděl stříbro

Citace Původně odeslal dusik.x Zobrazit příspěvek
    aukce je uplne na nic, prave jsem prodal 30 kleci za 1000 zlatych, normalni cena pres den je 4000. jenom proto, ze si nemuzu urcit, kdy bude aukce koncit

Standardní

Já bych národy nepřidával, ale zdá se mi že není tak úplně jasné (a to ani mezi vývojáři) který národ má co. Jak já jsem to pochopil, tak
    GALOVÉ mají mít nejlepší obranu
    GERMÁNI útočné schopnosti
    a ŘÍMANI mají být tak nějak průměrní
    Ale římané jsou na tom v útočném postavení nejlépe a v obraně šlapou galům na paty, navíc s jejich vyčkávací smyčkou, vůči ostatním dvěma národům nevyváženou výhodou pro hrdinu a pod. se mi zdají prostě OP.

Je to jen můj subjektivní názor ale je třeba se nad tím zamyslet.

Standardní

Ono to ovplyvňuje viacero faktorov. Záleží na danom hráčovi ako je zdatný, koľko má na bankovom účte... áno v tejto dobe už hráč bez zlatiek na zlatkára nemá. Určite sa nájdu taký čo budú oponovať, ale je fakt, že hráč musí byť fakt výborný hráč, aby porazil kvalitného hráča, ktorý používa zlato.

Záleží potom aj na MCku, artefaktoch, farmingu a ďalších faktoroch. Germán má veľké predpoklady mať silnú armádu, hlavne rýchlo obnoviteľné, ale zasa spotrebou je oveľa náročnejšia oproti armáde rímana, ktorá je ešte rýchlejšia, t. j. rýchlejšie farmí.
    Gal má zasa blesky a keď vie ako ich využívať, tak môže mať armádu porovnateľnú s inými národmi.

Takže by som nepovedal, že gal je deffender, germán offkar a ríman tak 50/50. Záleží len na hráčovi akú zvolí taktiku, aké má skúsenosti a kopu ďalších faktorov, takže by som nešiel moc do toho sa rozhodovať pre národ podľa tvojho zaradenia

Mne najviac sedia germáni, i keď tá spotreba dá zabrať. Ríman sa mi zdá moc pomalý čo sa týka výroby vojakov, ale to čakanie stojí za to ... bohužiaľ, ja to nevydržím

Standardní

Římani šlapou galům na paty? Prétorián je je jediná římanská def kvalitní jednotka, sice nejlepší proti pěchotě, ale je taky zatraceně pomalá a v rychlosti se galům rovnat nemůže (druid). Takže ano může být def, ale oproti galovi je to trochu jiný typ.
    Tohle rozdělení je stejně na nic, protože germán může být stejně jako říman defař a možná má i lepší předpoklady, jelikož kromě oštěpaře má ještě rytíře, která je může doplňovat. Ale na národu opravdu nezáleží, stačí se podívat na statistiky.

Podobná témata

1. T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor Black v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 120
    Poslední příspěvek: 17.01.2015, 10:08
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 08:50
  3. Kritika a Chválení
    Autor cirtas v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 3