Stránka 2 z 20 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 195

Téma: T4.2 - pochvaly, kritika a lampárna

Standardní

chápu jsou tací kdo maj zkopírovanej celej travian (já to nejsem)

Standardní

K tomu farmlistu, tak nejdříve vlasně vyhladili možnost posílat na oázy z FL kvůli rychlě obnovované zvěři, čímž se určitě hodně ulevilo systému, tak teďka jim ještě rovnou omezíme možnost posílat i na ostatní farmy? Oázy ještě chápu ale běžné položky je trochu kontraproduktivní a určitě to práci s travianem neulehčí jak se píše v recenzi. Není se čemu divit že i úroveň hry klesá... brzy se asi zruší i farmlist, protože je to nákladné na provoz....
    na speed? jenom deff :d

Standardní

dost dobře si dokážu představit, když tisíc hráčů najednou pošle útoky na svoje farmlisty, většina serverů by zkolabovala.
    Naposledy upravil Maťec : 09.03.2013 v 07:45 Důvod: nevhodná citace

Standardní

Nevím, ale mě to omezení farmlistu nepříde nějak moc omezené

na jednom účtu může být vytvořeno maximálně 100 farmlistů
    v jednom farmlistu může být maximálně 100 cílů

Nevím ale 100 famlistů po 100 farmách je až dost. Já osobně bych vrátil zpět omezení na 100 útoků pro jednu vesnici.

Standardní

omezeni farmlistu by mi ani trochu nevadilo.. ale 100 utoku na vesnici ano celkem problem pri katovani..

Standardní

farmlist npoužívám

Standardní

Citace Původně odeslal WMarty Zobrazit příspěvek
    Nevím, ale mě to omezení farmlistu nepříde nějak moc omezené

na jednom účtu může být vytvořeno maximálně 100 farmlistů
    v jednom farmlistu může být maximálně 100 cílů

Nevím ale 100 famlistů po 100 farmách je až dost. Já osobně bych vrátil zpět omezení na 100 útoků pro jednu vesnici.
    No tak to jsi jeden z mála, 100 útoků pro jednu vesnici nezlob se na mě, ale to se utočit nemusí rovnou.Je to další nesmyslné omezení (z mé strany někteří to vidí stejně, někteří jinak.)

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    Travian hlavne nikdy nebyl urcen k hrani na mobilech. To, ze to (jakztakz) jde, uz je jina vec, ale neda se argumentovat tim, ze se z toho mobily zblazni.
    Me by spis zajimalo, jestli vubec nekdy udelaji tu mobilni verzi, kterou nam uz asi pred pulrokem slibili...

Jinak nove narody jsou naprosta kravina. Co se stane, kdyz pridaji do hry nove narody? 99 % hracu pujde hrat za nove narody a zbyle 1 % si regne nektery ze tri stavajicich omylem. To by mohli rovnou ty tri stavajici zrusit a dat tam jen ty nove.

Zmeny herni mechaniky, funkce budov, konce hry - ano, to by fungovat mohlo. Ale nejak mam pocit, ze do toho se jim nijak zvlast nechce.. ono to taky neni tak jednoduche. A myslim ze nejake skutecne zasadni zmeny hrozi nejdriv v T5, pokud vubec
    uz som to vravel x-krat.. ak by sa pridali rovno 2 nove narody... urcite server nebude jednofarebny...
    koniec iny ako DS? - bola by to skvela inovacia ...
    Celkovo T.2 mi pripada ako znacne oneskorena.. 2 roky po T4 ?? troska neskoro....+ neprinasa nic ale nic nove... iba uprava grafiky.. este vacsia omalovanka a narocnejsia na mobil
    Taktiez som cakal, konecne to AI Natarov, ale to sa asi nikdy nedockame...
    Naposledy upravil CageJ : 09.03.2013 v 03:16
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

ehm, kde máte psáno 100 útoků na vesnici xD, co to číst pořádně 100 položek v jednom fl, a v jedné vesnici můžeš mít třeba 100 fl, by mě zajímalo kolik lidí má víc fl než o 100 farmách, když stejně dřív šlo poslat max 999 na jeden fl

Standardní

no tak toto už na mobile nerozbehnem, ani náhodou.
    oživovanie hera iba pri kladnej produkcii...aha, tak to aby mi neskapal, lebo to by som potreboval dedinu, kde nie som v mínuse a mám dostatočné sklady na obnovenie...
    travian mal čaro v tom, že bol jednoduchý. už vidím ako toto budem hrať v práci. ono nie, že to je nápadné, ale ešte to bude aj náročnejšie na pc.

úlohy...no tie sú dovrzané. ja som najprv vystaval dedinku čo to šlo, až potom som postupne vyberal surky, ale toto už nepôjde...krok vpred?
    pozitívum: archív bude prístupný pre GC.
    Lux perpetua

Podobná témata

1. T4.4 - pochvaly, kritika a lampárna
    Autor Black v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 120
    Poslední příspěvek: 17.01.2015, 11:08
  2. Zvěř v oázách (Lampárna)
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 106
    Poslední příspěvek: 14.03.2014, 09:50
  3. Kritika a Chválení
    Autor cirtas v sekci Všeobecně