Stránka 36 z 36 PrvníPrvní ... 26343536
Zobrazují se odpovědi 351 až 359 z 359

Téma: Antipushing - otazky a diskuse

Standardní

asi se ptal na to jestli muze prebrat art nekomu na koho ma zastup i s vesnici

Standardní

no, vesnice s artefaktem a divem sveta jde prebrat uplne kdykoli, tam nemusis vubec nic resit .. to, co jsem psala, plati pro bezne prebirani vesnic

jinak to, co ti rekl ten MH, je .. no, nesmysl Nefungovalo to takhle ani v predchozi verzi. Mimochodem, i tam se loajalita u vesnice ukazovala, pokud byla nizsi nez 100%
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

ok, vdaka teda za radu, beriem to ako definitívu

Standardní

ahoj. CHtel bych se zeptat na neco. Mam ohm trochu vic sourozencu a bratranku zapalenych do teto hry a vsichni jsou ochotni mi prijmout pozvanku do hry aby mi videlali zlatky. Problem ale je ze ve vetsine pripadu pouzivame stejnou IP adresu... Navic nemohu zajistit ze kazdej bude hrat i po tom co udelaji druhou vesnici a treba i svuj ucet smazou tak aby meli cas na svuj hlavni ucet na jinem svete. K tomu ja sam hodne cestuju kvuli skole takze za tyden nekdy vystridam i 5 IP adres. Proto se chci zeptat jestli mohu dostat ban za to ze mi bratri budou hrat pres stejnou IP na stejnem serveru, kdyz nemohu zarucit ze to treba po dostaveni druhe vesnice neprestanou hrat... Samozrejme zadne dalsi podporovani ve smyslu posilani surovin a podpor nebudeme delat. Ucty budou v podstate samostatne. Jde mi ale o to ze kdyz dostanu zlatky a oni prestanou casem hrat tak abych nedostal ban protoze vse bylo vetsinou na jedne IP. Dekuji za odpoved

Multihunter Avatar uživatele Maslenka

Standardní

Zakladanie uctov iba za ucelom ziskania zlatiek nie je v sulade s pravidlami hry. Pokial nie si presvedceny, ze tebou pozvany hrac ma ozajstny zaujem na serveri hrat, tak ho nepozyvaj.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

zakládání dalších účtů již hrajících hráčů je navíc v rozporu s pozváním "nového" hráče do hry. Jelikož již ti lidé hrají, nejsou novými hráči. Podobné "rýžování" zlata tak je zcela v rozporu s touto funkčností.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní Trvání

Zdravíčko,
    chtěl bych se zeptat jak dlouho to trvá (kolik dní) než toto spojení 1,2,3 třídy zmizí?

Bratr měl zájem a tak začal hrát, takže spojení 3, a vydrželo mu to tak 3 týdny a pak se na to vykašlal, já ještě tak dva dny hrál jako zástupce, ale pak jsem se mu o to taky přestal starat. No a co mě zajímá, kdy jakožto neaktivní účet jej budu moct naplno farmit, tak jako ostatní hráči a co spíš, kdy mu budu moct přebrat ves, jestli teda vůbec?

Děkuji za odpověď

Standardní

Dva tydny od posledniho prihlaseni na jeho ucet nebo ze stejneho PC.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní

Okatěji jsi už to napsat nemohl. Goldminere

Podobná témata

1. Kvalifikační server - otázky/diskuse
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 534
    Poslední příspěvek: 18.05.2011, 07:33
  2. Travian 3.6 - diskuse
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 688
    Poslední příspěvek: 30.11.2010, 14:20