Stránka 3 z 36 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 359

Téma: Antipushing - otazky a diskuse

Standardní

Ja som to tiež nečítal, ale správny nápad, len tak ďalej!
    A BOLA TMA A BOL BAN.
    Od 31.3.2011 bolo na moje hlásenie zostrelených spamerov: III

Popis upravil M.i.r.a/lebo nightRavenovi sa nechcelo.

Standardní

HA HA HA

aaach jo no jak měla přijít verze 3,6 nelíbila se mi a ano i když se s ní dá hrát .... no ono to přece není ale něják ty zlatky němčouři vydělávat musí a já mám zrovinka bohatého duala takže na 3,6 nadávat nebudu

Ale tahle ta sbírka zákonů nebo mužu řít "TRAVIAN ÚSTAVA" je tam až moc těch vašich paragrafíčků a až moc jednostraných řešení s nepřihlednutím na okolnosti že všichni nejsou multiučtaři, ano multi učty si dělají 12-leté děti ale těch 5 učtíků s popkou 200 ovlivní to něco?

No máte tam dost pitomostí mi přijde, např:

§1.1. Smí poslat dvouhodinovou produkci většímu hráči (7 dní předem)
    §1.2. Smí poslat tříhodinovou produkci menšímu hráči (7 dní předem)
    §1.5. Smí neomezené farmit většího hráče (pokud jsou že stejně aliance, platí §1.2)
    §1.6. Smí neomezené farmit menšího hráče (pokud jsou že stejně aliance, platí §1.1)

tyhle 4 pravidla říkají co? 2nebo 3 hodinovka to nřeším, řeším spíše to že když někdo staví bouračku defakto mu bude aliance k ničemu bo surky mu spoluhráči poskytnou stejně moct nebudou, vyjímka je pokud má artefakt což je vyjímka
    takže pokud chcu surovinouvou pomoc od ali mužu si vytřít zadek hodinovkama

TAky nechápu duvod proč velikost hráče rozlišujete podle populace
    VY jste travian nikdy nehráli ?? vy nevíte že germán s poloviční populací muže pomocí farmu mít na den 10x víc surek než jiný hráč s dvojnásobnou pop
    vycházite automaticky z toho že hráč s menší pop je slabší a má sloužit jako podpůrný učet multiůčtařů kteří tvoří nejspíš polovinu hráčů travianu

no a naposled:

"hráči, kteří během posledních dní užívali stejnou síť (IP adresu) (tzn. třeba váš bratr z vlastního PC, ale za stejným routerem, váš kolega, který používá stejnou firemní síť, váš soused z vedlejšího baráku, který také využívá služeb lokálního wifi providera)"

například jak mám sakra vědět že 40 letý soused o 5 pater výš hraje travian ??
    Naposledy upravil Darw : 20.01.2010 v 15:00
    Black Hawk czx9

5x speed: hošánek a spol - 2 600 000 off, 209 lvl hero, 500k deff

Standardní

Viem, že je to trochu offtopic, ale nedá mi to pokoja, čo stále máte s tými 12 ročnými deťmi?! Niektorý sú rozumnejší ako vy "dospeláci"...
    A BOLA TMA A BOL BAN.
    Od 31.3.2011 bolo na moje hlásenie zostrelených spamerov: III

Popis upravil M.i.r.a/lebo nightRavenovi sa nechcelo.

Standardní

darw, mam pocit zes to necetl poradne tobe doporucuju precist tu vetu velkejma tucnejma pismenama a dal to neresit..

pokud chces surovinovou pomoc od ali, tak ted ti dokonce muzou poslat vice nez driv (misto hodinovky dvouhodinovku nebo trihodinovku), omezeni na zastup/spol. pc jsou furt stejna

dale populace a farmeni.. jestli sis nevsim, hodinovka se pocita z vynosu surovinovych poli a z vynosu farmeni, takze hodne farmici german s malou pop muze mit vetsi hodinovku nez 2x vetsi riman

co se souseda tyce, pokud to nebudes vedet, holt ti to povi system.. a co?
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní ...

tak tohle je trochu moc rozepsany . snaha asi byla to vysvetlit, ale vetsina lidi to ani nedocte do pulky .

ad mh nemusi hlidat bla bla..,kdyz to bude automaticky proc tahle obsahla supa dupa esej?
    ad whitelist: kdyz je to automaticke to je snad irelevantni a nema byt k cemu doplnovanej manualne...
    ad proc 12tilety deti? celkem zauzivany na vsech onlinovkach

lidi co nic neporusovali se tim asi nemusej obtezovat ..
    Naposledy upravil re_anima : 20.01.2010 v 15:05
    ano ver tomu,travian je hra o pravopisu. to ti rekne kazdy na foru

Standardní

re_anima: taky mam pocit, ze priste proste vydame oznameni "bude automaticky hlidani pushingu, tecka"

a az se budou hraci ptat na vic, tak je poslem do haje

asi tam pridam jeste na zacatek nejakou hlasku, ze to cist nemusej
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!!! mnauk!

Kdyz vypadne Travian...

Standardní ...

jen mi to prijde zbytecny tenhle humbuk kolem, kdyz to system automaticky uhlida abych neposilal vic tak ani nemusim resit..

takhle kazdej kdo si mysli ze umi cist bude hledat nake chyby,teoreticke chyby a vymyslene chyby...
    ano ver tomu,travian je hra o pravopisu. to ti rekne kazdy na foru

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    darw, mam pocit zes to necetl poradne tobe doporucuju precist tu vetu velkejma tucnejma pismenama a dal to neresit..

pokud chces surovinovou pomoc od ali, tak ted ti dokonce muzou poslat vice nez driv (misto hodinovky dvouhodinovku nebo trihodinovku), omezeni na zastup/spol. pc jsou furt stejna

dale populace a farmeni.. jestli sis nevsim, hodinovka se pocita z vynosu surovinovych poli a z vynosu farmeni, takze hodne farmici german s malou pop muze mit vetsi hodinovku nez 2x vetsi riman

co se souseda tyce, pokud to nebudes vedet, holt ti to povi system.. a co?
    suroviny od aliančníku jsem jsem získavál jejich farmením tím jsem hodinovku neporušoval a vše bylo v pořádku

Jinač že se do hodinovky započítáva farmení to je dosti velká novinka které jsem si nevšim.....PARdOOON

a to že se o přesuny surek nemusím starat a že se se o to systém postará ..no neřekl bych, potřebuju např posta někomu něco ted a něco ještě zítra a pozítří a když nebudu nic řešit a blokne mě systém už asi pak nic nepošlu .

OK nebudu vám do toho rypat, šak tu bude ještě hafo lidí kteří mě nahradí
    Black Hawk czx9

5x speed: hošánek a spol - 2 600 000 off, 209 lvl hero, 500k deff

Standardní

pekne.skusal som to citat uz dva krat ale nejak som sa vzdy zasmodrchal.ale raz to urcite zvladnempre mna je rozhodujuca posledna veta.punktum.ak to spravne chapem (inu logiku v tom nevidim) nepotrebujem to stejne ovladat lebo system to vie za mna stejne ako trebars ked chcem poslat utok na zablokovaneho hraca a nepusti ma to dalej a napise zablokovani.toz na to este staci moj sedliacky rozum .ale stejne si myslim ze je dobre si to precitat.cloveku to aspon pomoze vo vykonani nutnich opatreni ako napriklad aby som nebol v druhej kategory tak susedovy hodim suter do wifi anteny a nasledne mu ju budem permanentne sabotovat az zmeni providera.takto budem mat ip iba pre seba
    uz je mi jasne preco koniec sveta musi spravit svoju pracu.preco?kokni sa dobre kolo seba mamute.

Standardní

Tím pádem ale taky dojde ke změně pravidel, ne? (protože toto nejsou pravidla v pravém slova smyslu) Jak to bude formulováno, aby to bylo jednoduché a pochopitelné, a přitom to říkalo v podstatě to stejné?

A kdy začnou tato pravidla platit? Předpokládám, že teď mi asi neprojde poslat 7x3xhodinovku slabšímu hráči v jednom balíku na týden dopředu ...

Podobná témata

1. Kvalifikační server - otázky/diskuse
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 534
    Poslední příspěvek: 18.05.2011, 08:33
  2. Travian 3.6 - diskuse
    Autor merlouska v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 688
    Poslední příspěvek: 30.11.2010, 15:20

Pravidla přispívání