Stránka 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 108

Téma: Hledám bývalé spoluhráče

Standardní Hledám bývalé spoluhráče

V tomto tématu můžete zkusit najít spoluhráče, se kterým jste kdysi bojovali. Napište nick, pod kterým hrál, server, případně další informace o hráči a doufejte, že si tématu všimne, nebo že ho někdo jiný zná.

Důležité upozornění: toto téma NESLOUŽÍ k hledání dualu, pouze k hledání bývalých spoluhráčů.

Příklad:
    Název: cz3 (1. kolo) Čnělka

Ahoj,
    hledám kamaráda z prvního kola cz3. Vystupoval pod nickem Čnělka.
    Zpočátku velel alianci -FA- ale poté se aliance rozpadla a přešel do COM-GON. Podílel se na stavbě divu světa a obsadili 2. místo.

Budu vděčný za jakýkoliv kontakt.
    Naposledy upravil Čnělka : 16.06.2009 v 21:22
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro Komínexpres
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

CZX 4. Věk

Zdravim,
    hledam kámoše který se na 4. CZX jmenoval Waziya.
    Ze začátku jsme spolu začali spolupracovat proti hráčovi FlyGon a byl v alianci Templars.
    Když server pomalu končil tak začal být neaktivní a od té doby na něj nemam žádný kontakt.

Děkuji za všechny kontakty co dostanu.(Pište mi SZ)
    OLD SCHOOL

Red face Pan Pálka

Ahoj,
    tak když už tady je ta možnost...existuje jeden človíček,na kterého si občas vzpomenu,že s nim byl dobrej pokec ...Takže pokud si tento text přečte hráč,který hrál na s.11 pod nickem ,,pan Pálka,, ,nebo někdo,kdo tohoto hráče zná a má na něj kontakt,dejte vědět . Díky

Standardní

3.CZX

Ahoj,nemáte někdo kontakt na hráče Bokser01 ? Byl v alianci HUNTERS,později v Roma,prosím SZ,děkuji.

Defcon
    Přiznávám se,jsem arogantní a namyšlený,protože mám být proč

CZX - Údajně neklikám

Talking

hledám hráče jménem turboba hráli jsme spolu na s8 byly jsme v cechu FOH-B a pak jsme přešli do FOH-B a vyhráli jsme celý server pokud ho někdo zná a nebo si to čte ať dá vědět
    92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podppisu!
    Těžkou práci já mám opravdu rád. Vydžím se na ni dívat celé hodiny
    kdo mě nezná brzy pozná a pokud někomu vadí moje hrubky tak se rozzlobim a budu zlý

Exclamation Pařmeni+další

Ahoj nejsem tu abych hledal hráče do aliance ale píšu sem z důvodu že bych rád věděl jestli tu najdu ještě někoho z první éry cz2 z aliance Pařmeni nebo z jiné aliance co tam byla snáma.
    Doufám, že to nebude hned smazaný a nedostanu body...
    !i eso i!

Standardní

CZX tento kde vyhrál hráč Al Coholiks myslím že czx 6

Ahoj hledám kamaráda se jménem Trend dřív velel alianci SoTT potom co se rozpadla přešel a byl v S.D.C pokud je tu nebo ho někdo zná pls napište
    ʞǝsɐןʌoʇ
    Pozor Pozor velká akce kdo se podívá na můj profil nic za to nedostane 100% ověřeno

Před naším vojskem srdce taje,tlučeme tanky i samuraje.Co nás ale stojí nervů sejmout tlupu drsných červů!

Standardní aliance ALA - minulý věk na CZ4

Hledám spoluhráče z aliance na jihovýchodě, která se v minulém věku na cz4 jmenovala ALA (později *LS* ALA). (smilax, nor, rycco, ...). Jestli to někdo čtete, ozvěte se. Hraju teď pod nickem Matycz4.
    Zelenáč

Standardní

Hoj hledám spoluhráče z aly VIP na czx 5 je to Arcimag Mikeria a tak

Standardní prvni s4

Ahoj hledám hráče z aliance GSH třeba :OZZ , SEHR , a další kdyby měl někdo kontakt na někoho napište zprávu.dík

Podobná témata

1. Protekce (bývalého) Spoluhráče
    Autor nxtsE v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 18.08.2010, 20:35

Pravidla přispívání