Stránka 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 108

Téma: Hledám bývalé spoluhráče

Smile RE: Defcon

ahoj defcon já znám hráče: Bokser01 jsem zakladatel aliance Rome teď je tento hráč na serveru 5 já ho znám to je muj kamos ma vesnici kousek od me

Standardní CZ3 prvni vek

Ahoj, hledam kohokoliv z S3 prvniho veku z aliance HB(pozdeji - KP2 -), ozvete se na ICQ 320622300

Standardní

Hledám někoho, kdo hrál 1 věk cz5. Nejlépe hráči z *=W.K.=*, ale myslím, že tu nikdo nebude, takže kdokoliv kdo by tam hrál a třeba znal tu alianci, ať mi napíše SZ. Doufám, že najdu někoho známého
    !Na dotazy používat SZ! !Uznávám pouze sebe, WoW a LoL... jo a ještě Bec!

Thumbs up nostalgie

Citace Původně odeslal !i eso i! Zobrazit příspěvek
    Ahoj nejsem tu abych hledal hráče do aliance ale píšu sem z důvodu že bych rád věděl jestli tu najdu ještě někoho z první éry cz2 z aliance Pařmeni nebo z jiné aliance co tam byla snáma.
    Doufám, že to nebude hned smazaný a nedostanu body...
    !i eso i!
    Hrál jsem 1. kolo na s 2, byl jsem v alianci ATLANTIS. Občas si vzpomenu na ty časy, aliance GMU, Vamdals Unicorn, Pařmeni, Vandals... A na hráče, např.Luc, Mirec, Sisel, Pichlík, Pažout, Bufallo Bill, Kuča a spoustudalších.
    Sice jsme nevyhráli, ale tenhle server se mi líbil nejvíc ze všech které jsem hrál. A ATLANTIS byla nejlepší aliance kterou jsem poznal.

Standardní FIRST SLOVAK SERVER - SK1 - Prvý vek

Hľadám kontakt na hráčov felo, angel18 a abdull... Hrali sme spolu celý vek... Boli to zakladatelia aliancie ArchAngels, ktorej sa teraz veľmi darí a veľa ľudí ju kopíruje... Boli to origináli! Píšte mi PM (SZ) ak ich nájdete... Ďakujem... To boli časy, keď som farmil s 100 legionarmi a 100 pretorianmi aj za doby Divu Sveta

Tento príspevok neberte ako lovenie hodností. Nemám záujem o hodnosť na fóru.
    Main Menu: Travian 4, BB-Kódy, Hľadanie, Antihack, Captcha, AdBlock, Bonifác.

Standardní

ahoj hledam hrače jmenem fajzabat ze 3s věk 3
    pudu všem vděční když mi pošlete nějake informace či mi odpoví na žlutou.

Standardní

Citace Původně odeslal gambrinus Zobrazit příspěvek
    Hrál jsem 1. kolo na s 2, byl jsem v alianci ATLANTIS. Občas si vzpomenu na ty časy, aliance GMU, Vamdals Unicorn, Pařmeni, Vandals... A na hráče, např.Luc, Mirec, Sisel, Pichlík, Pažout, Bufallo Bill, Kuča a spoustudalších.
    Sice jsme nevyhráli, ale tenhle server se mi líbil nejvíc ze všech které jsem hrál. A ATLANTIS byla nejlepší aliance kterou jsem poznal.
    ahoj kluci.
    já jsem Mytch s alli Terra a muže jen souhlasit že tohle byl nejlepší servr.Pak už to šlo s kopce.

Standardní

Hledám hráče anno z ali Lipton z 7.věku CZX.
    Stavěl Div a byl téměř v deff obráncích
    Moje oblíbená hláška:"Problém je někde mezi stoličkou a počítačem"

Kdo budete něco chtít tak mi radši písněte na icq 648-792-758

Standardní

Najde se někdo z s15 aly AGE?

Standardní Hledana hracka

Ahojky Lidi seznamili jsme se tak nahodou hrala bud to na czx2 nebo czx3. Je to hracka jmenem Kofolka hrala vzdy za Galy byla v alianci $....$ ale newim to presne vim ze tam hraly dalsi Lidi jako Dedek, Kelt , Pifak,Zemla,waneska,Monty,carmil, proste jich bylo hodne jestli nekdo ma pocit ze Kofolku zna nebo na ni ma kontakt nebo neco takoveho dejte mi vedet na icq 382003789. Male info bydlela v Krkonosich a mela dve mala Dvojcatka ted uz chodi asi do prvni tridy ale nejsme si jisty dekuju a myslim si ze se jmenem jmenovala Hana a primeni newim dekuji

omlouvam se za Chyby
    S pozdrawem Wixik

Podobná témata

1. Protekce (bývalého) Spoluhráče
    Autor nxtsE v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 18.08.2010, 20:35

Pravidla přispívání